Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Genitalne bradavice

p3t3r

Trapil som sa s tym 2 roky. Absolvoval som kopec vysetreni, vyskusal som jednu vlecku roznych pripravkov. Bol som u kozneho, urologa, imunologa ( a to som vystriedal viacerych). Vysledkom dvojrocneho "liecenia" cez nase uzasne zdravotnictvo bolo:
1. strata času
2. strata penazi
3. strata nervov

Urcite aj v inych krajinach ako napr. Anglicko, USA, Nemecko, Svajciarsko sa s tym stretli a stretavaju. No urcite pochybujem o tom, ze aj tam sa to lieci tak, ako tu.
V zahranici na to pouzivaju condyline. Na SVK vam budu predpisovat "HOKUS-POKUS". Trvalo mi nejaky ten cas, kym som ho zohnal. Vysledkom po dvojtyzdnovej aplikacii bolo bezbolestne odstranenie VSETKYCH bradavic. Lutujem mojho dvojrocneho trapenia a snahe verit nasmu zdravotnictvu, ze mi s tym pomuzu.
Ak chcete viac info, tak na peter.niznik@centrum.sk

veronika222

Ahojte,
tiež som mala malé bradavičky, cca 10, mám potvrdené HPV. Najlepšie zabralo Kolodium Forte, odporúčam, nanášala som cca 3dni ráno večer, záleží ako sa to vyvíjalo, keď už to vyzeralo na chrasty, prestala som potierať a čakala kým sa to zahojí. A zmizli :) Treba natierať len na dané miesto , aby to veľmi nezničilo pokožku naokolo. Beriem tiež hlivu ustricovú cca mesiac, veľmi dobrá na imunitu a vit.C. Kolodium je určite dobrá voľba, len opatrne s ním, je bežne dostupný v lekárnach...

ZADARA

Ahojte,

neviem či to pomôže Vám ale naštudovala a vyskúšala som v priebehu mesiaca toho toľko, že si myslím , že by mohla metóda, ktorá pomohla mne, pomôcť aj Vám.
Kondylomov sa mi objavilo asi 20 v priebehu 5 dní bola som zúfala, dávala som si na to Aloe vera no nezaberalo, je to super na upokojenie ale nie na zničenie. Doktor mi predpísal ALDARA krém ale ešte sa mi pohoršilo - neodporúčam. Medzi tým som ALDARA krém vysadila a kúpila som si výťažok zo zeleného čaju a nič - nepomohlo potom som dala citron , babánovú šupku a nič. Zúfala som šla ku koznej na vypálenie no spravila mi tak 10 a ostatné tam ostali, tak som si povedala, že musí to ísť aj bez poleptania. To čo mi pomohlo je olej /výťažok zo pšeničných klíčkov- každý deň 3x a do týždňa to takmer všetko zmizlo plus sa mi zahojili ranky. Výborná vec už ho používam na celé telo, spolu s tým som však užívala hlivu ustricovú 1x denne, podporila som imunitu :)

24ondava.xi24

Zdravim,no ja som to tiez netusila ze je to take vazne...mne sa to spravilo na posve a myslela som ze to zmizne,alebo ze to nie je take vazne....a isla som na prehliadku ku gynekologovi a povedal ze mam virusove ochorenie...a ze to bude musiet,vypalit alebo chirurgicky prec... Boze zlakla som sa,prexpisal mi taku hnedu vodicku,co v lekarni ju museli vyrobit,no natieram si ale stipe to,ale neviem ci to zmizne...Poradite mi lieky bez predpisu? Aby to zmizlo...dik za odpoved

justawoman

Duofilm je dobry. Sice jasne tam pisu, ze nie je na genitalne bradavice a pri aplikacii stipe, po druhej aplikacie je koza trochu cervena, ale vsetky bradavice skoro uplne scvrkli, alebo zmizli...
Podla popisu vraj ze lepta zdravu kozu tak bacha. Je to ako taky lak na nechty co sa vybieli po zaschnuti, ale zatial fakt je to jediny produkt, co daco s tymi bradavicami robi..

anka89

od znamej viem ,dala si ich na koznom vypalit a viac ich nema a je spokojna stalo to sice asi do 50 eur ,ale za ten pocit jej to stalo.Masticky od gynekologicky je nezabrali .

Jetohroza

Prosím vás môžem kolodium forte použiť aj na vnútorné bradavicky?? Na vonkajšie ho používam teraz druhy deň ďakujem prosím odpíšte

RNG

Kondylomy su vlastne bradavice sposobene vyse 200 druhmi roznych HPV virusov, Su nie len miestne v tych bradaviciach, ale v celom tele. Jedine co na ne pomaha je zvysovat si viralnu imunitu, lebo aj ked ich mas sa daju potlacit roznymi doplnkami, vygoogli si pod mojim nickom a temou herpes co vselico je na to dobre.Tj zvnutra, nie mastickovanie ci vypalovanie zvonku. Absolutne minimum dnes na doplnovanie je
selen jod zinok
vitaminy C E a D-3, plus mikrovlakniny a probiotika.
Ked to nestaci su hromady inych antimikrobialnych doplnkov , vcitane antiviralnych.

aph35

Mne sa osvedčili tabletky(volno predajné) bio- selén+zink..... brutal to podporuje imunitu a zaručujem že ti tie výrastky zmiznú ;-) poznám viac ľudí čo to použili a zabralo :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Genitalne bradavice - Fórum - ZDRAVIE.sk