Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

gel na vlasy pre deti

Ian3

Jeho receptura je podla mna taka ista ako u pre dospelych....Len je obohateny o provitamin B5.O tento vitamin su obohatene aj tieto gely od Taft www.taft.de myslim ze mu mozes v pohode gelovat hlavu aj tymito vyrobkami...

Veronika1603

www.detskydum.cz tu na tejto stranke ho predavaju len ho teraz nemaju na sklade..niektori chlapcekovia v 3 rokoch maju taku chutnu strapatu nagelovanu hlavku a sa mi to paci len neviem ci je vhodny pre deti gel na vlassy co pouzivame my dospeli..tak som chcela vediet co ine mamicky pouzivaju..

Ian3

Ani ja som nic take nepocul...Ale tak skus tie od Taft z radu Power tie obsahuju vitaminy,ktore posilnuju vlasy o 30%.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.