Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chut na sex

Príspevok v téme: Chut na sex
skateordie

Ahojte, chcel by som Vas poprosit o radu. Chodime spolu s priatelkou uz 7 mesiacov. Zo zaciatku bolo v sexe vsetko v poriadku, ale asi po 5 mesiacoch zacala priatelke upadat chut na sex. Hovori mi, ze to nie je mnou, okrem toho skoro vzdy dosiahne orgazmus. Uziva antikoncepciu uz asi 2 roky. Lekar jej poradil zmenit antikoncepciu. Tu uz zmenila 2 krat, ale nic sa nezmenilo. Priatelka mi tiez povedala, ze ma dajaky iny vytok. V com moze byt chyba. Dakujem za kazdu radu.

letnička

no ja som pri antikoncepcii nemala chuť žiadnu, skôr odpor k sexu...ale zasa som počula aj také názory že v súčasnosti je dávka hormónov v antikoncepcii taká malá že libido by to ovplyvňovať nemalo- vraj tá nechuť bude v niečom inom. Netlačíš na ňu často zo sexom. Nechaj jej chvíľu pauzu, nech prevezme iniciatívu ona až bude mať chuť.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chut na sex - Fórum - ZDRAVIE.sk