UBLIZUJEM SI...myslite ze potrebujem odbornu pomoc ?

Príspevok v téme: UBLIZUJEM SI...myslite ze potrebujem odbornu pomoc ?
RitaHayworth

par krat som sa porezala, obcas si sama vytvaram modriny, pestujem sa do tvare, otvorim dokoran zelezne dvere a neham si ich tresnut po dlani, neham rozpalit zapalovac a prikladam si ho na telo, naschval padnem aby som mala odreninu...

nie je to tak zeby som mala problem s tym ze by som to nechcela ale nieco ma ktomu nutilo, NAOPAK chcem to mam rada tu bolest, v momente ked si nieco spravim tak mam taky pocit, nieco ako...neviem ako ked si da narkoman davku...

buch

navrhujem, aby ked budem mat chut niekoho poriadne zmastit, tak mi budes naporudzi. tak zabijeme 2 muchy jednou ranou. ja v tom problem nevidim, len sa dalej rez, trieskaj, aj hlavu si vykrut, ak ti to pomoze!

Petuska B

Masochizmus. Ako ti radili nižšie, vyhľadaj čím skôr odbornú pomoc, pretože už ti pôvodná dávka bolesti nebude stačiť, dávky budeš musieť zvyšovať aby ťa bolesť uspokojila a sama si polož otázku- Po kade si až ochotná zájsť???

RitaHayworth

bruno333: boli, ale mne ta bolest nevadi, naopak. trva to uz sedem rokov, niesom cela dorezana a zjazvena - su to len male jazvicky, modriny zmiznu.

Veronika1603

v tomto ti pomoze iba psychiater,nic ine..si chora,pokial si to neuvedomis nedopadnes dobre.tak odvahu a vyhladaj lekara