Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrozná Bolesť, prosím pomoc!!!

Príspevok v téme: Hrozná Bolesť, prosím pomoc!!!
Justina123

Dobrý deň..

Potrebujem radu. Od včera večera ma neuveriteľne bolí v oblasti krížov na pravej strane a často to vystreľuje až do stehna zo zadnej strany, občas zas vyššie. Neviem čo to je, nemám pocit že by to boli kosti, skôr akoby pricviknutý nerv. Tak isto mám pocit, že ma cez to všetko pobolieva pravý vaječník, resp. v jeho oblasti. Prosím, poraďte mi, bolesť je to na nevydržanie a čoskoro nastupujem do novej práce a nebol by to najlepší začiatok.. Ešte by som mala dodať že mám problém aj s chôdzou, menej to bolí keď na pravú nohu došliapnem iba na špičky prstov..

PRosím, rýchlo poraďte, je to frustrujúce..

Justina123

Ďakujem mockrát.. Tak budem trpezlivá a uvidím čo to spraví do rána a potom prípadne pôjdem k tej doktorke... Tak ešte raz vďaka za podporu :)

odpovedam

Ja by som asi sla najskor k obvodnej, kedze nie je jasne, ci su tie problemy z escapelle. Ale drzim palce, nech to skoro pomienie a budes fit :-).

Justina123

No to máš pravdu heh. Skúsim vydržať do rána, mám pocit, že včera to bolo horšie ale je to dosť ťažko posúdiť keď ťa bolí celý človek. Uvidím. Ak to bude rovnako zlé, skočím k doktorke. Len neviem teraz či skôr ku gynekológovi alebo obvodnej...

odpovedam

To ti verim :-(
Radsej zavolaj, neotravujes ich. Je to ich praca a zaroven su plateni z nasich dani, nie? Je zbytocne, aby si trpela. Je to na tebe, ako to dokazes zvladat, no ak ti je velmi zle, skus zavolat.

Justina123

Môžem to vyskúšať ale nechcem ich otravovať s týmto keď majú určite veľa práce... Ja mám krabičku od escapelle ešte v zásuvke a letáčik som čítala snáď stokrát.. No zatiaľ to nemalo ani žiadaný efekt, dala som si ju asi pred týždňom a menštruácia stále nič, k tomu ten chrbát a všetko.. Je to skutočne ubíjajúce..

odpovedam

Zapal mocovych ciest mozes dostat aj ked si chvilku v chlade... ja som ho dostala po ceste vlakom. Netusim, ci to je tvoj pripad, ale asi to nebude tym escapellom. Neskusis aspon teraz zavolat na pohotovost? Nech ti poradia.

odpovedam

Tu som nasla vedlajsie ucinky Escapelle:

www.tabletkapo.sk

ale tvoje problemy som tam nenasla. Radsej zajdi k lekarovi, pripadne aspon zatelefonuj. Snad ti to skoro prejde.

Justina123

Ja zápal močových ciest nemám ako dostať, nechodím k bazénom, žiadne infekcie, nič, dávam si na to obrovský pozor. Tak jedine ak tá Escapelle. Len dúfam že to aj samo prejde :(

odpovedam

Ak vravis, ze si uzila escapelle, je to mozne. Vseobecne hormony maju vedlajse ucinky, a vo velkych davkach detto. No podobne bolesti v krizoch a vajecnikoch som mala pri zapale mocovych ciest.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrozná Bolesť, prosím pomoc!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk