Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

jazva po vybratí znamienka

stefi442

Ja som bola včera dať vyoperovať znamienko pod nosom a aj keby mi znova narástlo už nikdy v živote by som neišla znova. Ta injekcia strašne, ale strašne bolí až som sa rozplakala. Ale zvyšok už pohoda, vobec nič som necítila iba troška ako keby také ťahanie. Dufam že mi tam neostali korene a že nebudem mať jazvu. Už nikdy viacej v živote si nedám nič vyoperovať aj keby som mala na celej tvári. Ale za krásu sa trpí.

ojka

tak jazvička ti tam určitepodla mna nejaká ostane, ale zavisí to aj od toho, ako sa budeš o to starať, .... existuju rôzne gely,ktoré ich zjemnuju, a jedna lekarka poradila mojej sesternici aby tu jazvu nevystavovala nejaký čas priamemu slnečnému svetlu, lebo inak ma tendenciu ztmavnuť

macko pupu

ahojky.mne znamieko na tvari vyberali vo februari 2009,hned vedla nosa....robili mi to na plastike v Kosiciach a mam to krasne zahojene po 6 týždnoch som zacala pouzivat contraktubex gel.....je to pekne a mam iba 1cm malicku jazvu

usiko

chod do lekarne a kup si Contractubex gel, je to na licbu jaziev.....nie Calcium, ten ti nepomoze, nema na to ucinok...ale contractubex je ok, len sa porad s lekarom, kedy ho zacat pouzivat a ako....

misel711

ahoj, ani upravi neboj
zalezi ako pekne ti spravil doktor stehy... mne vyberali pri pupku, na boku a aj na chrbte a vsetko je pekne skoro neviditelne kup si v lekarni na to masticku tusim Calcium alebo taka nejak... trochu to pomoze...a cas...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

jazva po vybratí znamienka - Fórum - ZDRAVIE.sk