Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Celková slabosť

Príspevok v téme: Celková slabosť
titaa

Niekoľko rokov mám celkovú slabosť plus únavu a ďalšie veci. Ale tá slabosť ma fakt trápi, niekedy prídu dni, že ju mám týždne v kuse...ledva zdvihnem pohár, pri chodení mám pocit, že odpadnem...nič nevládzem, po každej malej činnosti si musím sadnúť a hrozne ma to unaví všetko. Som z toho nešťastná, neviem, čo mi je a lekár to tiež nevedia...všetky vyšetrenia mám dobré alebo v norme...som zúfalá...máte niekto podobnú skúsenosť?

[zruseny12]

TITAA
...chapem ta,ze nemas chut chodit po vysetreniach,ale staci ist k neurolog.a jeho popros aby ti dal urobit TEST NA TETANIU...a to je vsetko...potom sa objednas...a budes cakat...nie je to nic zlozite...ale ako chces ty...
zalezi aj aku slabost mas,ja som tiez mala stale vyborne vysledky a bola som na tom velmi zle...nechce sa mi to tu vsetko pisat cim som presla...MUSIS POSUDIT SAMA,AKO BUDES POSTUPOVAT...tiez nerada beham po vysetreniach/niekedy som viac chora z toho behania po lekaroch a z toho ked mi povedia ze mi nic nie je -a mne je pritom na umretie/ale ak je to nutne tak musim,ine nic cloveku neostava...

...este sa pytas ako zistis,ze mas TRAVENIE V PORIADKU-NEPORIADKU...tak napr.nenafukuje ta?nemas problem pri jedeni,ked sa najes nemas nejaky problem?
nie je ti zle po najedeni atd.
sleduj napr.mlieko-ci po mlieku nemas nejake problemi...
LEPOK je tiez velmi zly alergen...
a ked si bola po vselijakych vysetreniach a nic...spis si ich a postupuj dalej...tiez som bola na vselijakych vysetreniach,stale mi hovorili,ze som ZDRAVA AKO RYBA...JA SOM TO NEVZDALA...absolvoala som nejake vysetrenia este raz/ZMENILA SOM LEKAROV A VYSLEDKY ATD.BOLI UPLNE INE...A UZ V HORSOM STAVE...AKO PRI PRVYCH VYSLEDKOCH/
TAKZE NETREBA SA VZDAVAT...ALE STALE ZALEZI LEN NA TEBE...ZELAM TI VELA STASTIA ABY SI PRISLA NA KOREN VECI...

heppa

Ahoj, mám rovnaké stavy, je to des, ja to mam asi zo psychiky, viem že si tu pisala už dávnejšie, ak mi vieš poradiť, ako si sa z toho dostala prosím?

karioll

ak mas naozaj vsetky vysledky v norme,ale boli ti robene naozaj vsetky vysetrenia,tak by som uvazoval nad nejakou formou depresie a hlavne to urychlene riesil

titaa

počula som o nej, aj čítala...nemám chuť chodiť po žiadnych vyšetreniach...len nerozumiem, prečo mi na to ešte nikto nerobil testy...tebe robili aký?

[zruseny12]

tak to je velmi dobre,tak sa teraz zameraj na TETANIU...a tak postupne zacnes vylucovat diag.
daj si do googla TETANIA
A PRECITAJ SI NIECO O TOM...
pri TETANII je tiez clovek slaby/tam chybaju vit.a miner./

[zruseny12]

je to velmi tazke...slabost moze mat aj pricinu malo vit.miner.
alebo aj svalova choroba...
a keby si vymenila lekara,nepomohlo by?
musis odnekadial zacat,ak si chces pomoct...
zacni rozmyslat kedy to zacalo,kedy sa citis najslabsie atd.
velmi tazko radit...
skus ist na NEUROLOGIU a popros aby ti urobili testy na TETANIU...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Celková slabosť - Fórum - ZDRAVIE.sk