Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dvaja muzi

Príspevok v téme: Dvaja muzi
sisqa999

Chcem aby sa vyjadrili vsetci a napislai svoj nazor....bez servitky. Dakujem....
Som clovek (zena), kt. nemoze byt bez sexu, pretoze je pre mna nevyhnutny, a vztahy som nemusela....ale teraz mam, resp. mala som vztah nieco cez 2 roky...vsetko bolo super, az doteraz...zistila som, ze \\\"moj\\\" priatel si pise s inym chlapom a aj sa stretava, uplne jednoducho, bez lesovania tel....pomylil sa a zle mi poslal sms v muzskom rode....
podla mna nie je normalne, ak mi povie, ze zena je super..ale obcas chce zmenu, v*fajcit ineho....
Chcela som sa rozpravat a povedal: Lubim Ta na 95 % ale chcem aby nas vztah bol iny ako ostatne, chcem aby som cez vikendy mohol byt s nim. Jedna sa len o jedneho chlapa, s kt. udrzuje dlhsi kontakt a vraj je to len o sexe...a odo mna chcel aby som s nim ostala. Tak som odisla....a teraz nemam pokoj, bo chcem vediet, ci som fakt ja nenormalna, bo vraj vsetky ostatne baby take vylety svojim chclapom dovoluju a ja som VRAJ ZIARLIVA A SEBECKA....
Ale na moje prekvapenie, po otazke, ci ich mozem vidiet spolu, nasledovalo razne nie....

MRC

Ale co vtaka v ustach :D Si predstav ze ho mal teraz niekomu v zadku a teraz ho ide davat tebe do ust :D :D :D
Ale nie robim si srandu kasli na neho pokial mu nestacis ty tak o com to je.

nikky6

tak toho by som hned poslala vies kde...ta predstava že mal v ustach vtaka niekoho ineho a teraz sa somnou bozkava..no dakujem..a ked povedal ze len kvoli sexu tak to ako keby si ho ty dostatočne neuspokojovala..dobre si spravila ze si odisla

sisqa999

Ano myslel kazdy vikend....
Ja som najprv nadtym uvazovala, ale ked povedal, ze ich nemozem vidiet spolu a ani ist s nimi do trojky, tak to podla mna nie je len o sexe...

micaa

mozno budem zniet staromodne, ale na vztah (aj sex) stacia dvaja... Preoco by si mu mala tolerovat "milenku"? A co je horsie, jedna sa o chlapa... Ja by som to neprekusla a spravila to iste co ty.

Airiana

no akoze toto podla mna normalny chlap nerobi a ja by som sa s takym asi rozisla,ved mne by sa to tak urcite nepacilo a bola by pre mna hnusna predstava,ze tuzi po nejakom muzovi namiesto mna,hoci ide ako sam vravi len o sex

heaven

Ja to povstavim do druhej strany, ak by sa priatelka chcela stretavat s inou zenou za ucelom sexu, tak by mi to asi nevadilo. Ale ak by to nebolo prilis casto. To myslel kazdy vikend?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dvaja muzi - Fórum - ZDRAVIE.sk