Žena a 2 chlapi

ludka98

Takato kombinacia mna osobne vobec nelaka. Zrejme by som nevedela, co s tymi nadrzanacmi robit xixi.. Predpokladam, ze takato trojka by nebola vobec o neznom milovani, ale o drsnejsom sexe a to by ma asi nevzrusovalo, ked by do mna narazali dvaja riadni kanci..xixi. Skor by ma lakala ina kombinacia :)

wendys

aj mna laka takato predstava a kedze nemam partnera tak sa nemusim trapit co si o tom mysli a ci bude suhlasit. zalezi od vkusu ci 2+1 tak alebo tak tiez myslim ze je to stale to iste tak neviem co sa to posudzuje rozdielne

jozinecka

tuzim sa pomilovat s 2 chlapmi,moj manzel s tym aj suhlasi,ale zatial som nenasla odvahu.Som asi velmi narocna na vyber chlapov,ale chcem to skusit aspon raz v zivote.Ten druhy chlap by mi musel sadnut v posteli ,no a ten prvy by bol moj manzel-s nim som max.spokojna

ShaulaThalit

ako tu uz alzbee povedala, je uplne ine ak je svedska trojka v podani ZENA + DVA MUZI a je ine ak je MUZ + DVE ZENY...
Na to, aby ste mali sex v trojke musite mat hlavne ujasnene, co od toho ocakavate, moze to vztah celkom utuzit a okorenit, ale aj uplne dokaslat... preto musia byt obaja parneri so silnou povahou a ziarlivost odlozit na inokedy....

tri bodky

ja som to vyskusala raz a odvtedy nikdy viac uz ani nechcem!! citila som sa ako totalna ku*va pri tom!!! NIKDY VIAC!!

alzbee

No hej, je to len pre takych, ktori fakt s tym suhlasia...ja sice tvrdim, ze ma laka ta myslienka, ale myslim, ze by som nebola schopna ju zrealizovat. Asi si ju necham len v mojej hlave:)

nikky6

ono to bude asi tym ze ja by som asi nedokazala mat sex s niekym ku komu by som niečo necitila..a ked si predstavim ze by som mala sex v trojke a pritom by sa na mna pozeral priatel ako si to rozdavam s inym tak by mi to prislo ako keby osm ho podvadzala pred jeho ocami...