Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zabudnuta tabletka

hrasocek

ako to dopadlo???ja som tiez zabudla az dnes o 19 ked normalne beriem tak som to zistila a uzila dve naraz.vcera vecer som mala styk.10den. co mam robit???
dakujem

emma18

ved aj ja beriem antiku uz velmi dlho a tiez tomu nechapem. je to divne. kazdy hovor inak. no asi to risknem a budem verit tomu ze to ucinkuje aj ked zabudnem na jednu.

alzbee

emma18: ver tomu, ze antiku beriem temer 3roky, ale toto tiez doteraz nechapem, ze ako to funguje...ked sa zabudne jedna tabletka, tak je hned ohen na streche a hrozi, ze bude babo...no ked ich neberieme tyzden, tak sme aj tak chranene...neviem si predstavit, ako to funguje...lebo ved nemozme tvrdit, ze sme zato chranene, lebo mame prave menzes...to plati u zien, ktore HAK neuzivaju. Ale my mame v podstate taky pseudomenzes, krvacame kvoli vysadeniu tabliet a nie kvoli tomu, ze by sa v nas neuhniezdilo oplodnene vajicko...

emma18

nemala by antika ucinkovat aj ked sa zabudne uzit jedna tabletka? ved ked ucinkuje aj pocas 7dnovej pauzy tak by mala aj teraz ci nie?

alzbee

emma18: bez do lekarne a spytaj sa, ako mas postupovat-snad by ti vedeli poradit. Vies, ta tabletka PO je tusim dost riskantna, ked sa zaroven uziva aj HAK....a nema tvoj gynekolog za seba nahradu, ked je na dovolenke? alebo tam zbehni a spytaj sa nejakeho z inej ordinacie. Vela stastia:)

misel711

nemas telefon na svojho gynekologa? ja by som mu zavolala a spytala sa... este mas na tu 72hodinovu tabletku po.. keby ti povedal ze je riziko ze budes tehotna..

emma18

prosim poradte mi niekto. v letaku pisali ze ak uzivam druhy tyzden ze je mensia pravdepodobnost otehotnenia ako keby som prvy alebo treti. ale tak... aj tak sa bojim. stalo sa to uz niekomu?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zabudnuta tabletka - Fórum - ZDRAVIE.sk