Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vzťah na ďialku.......prosím popíšte mi vaše skúsenosti

luscia123

Je to strasne tazke...... byt daleko od niekoho koho mas tak strasne rad .A nebyt s nim vtedy ked to potrebujes ked to chces a ked to citis.. Ano ak sa lubite je to peknee.. ale.. sama viem ake je to tazke

bublik

no my sme nevydrzali, respektive ja, zmena prostredia v ktorom som bola dennodenne zmenila aj mna, moje pohlady na svet, zacala som cestovat (on musel ostat doma kvoli praci) a zachutila mi sloboda. kedze som strasne ovplyvnitelny clovek, v novom kolektive sa mi zmenil pohlad na zivot, postoje a hodnoty a odrazu uz mi to stare nestacilo, potrebovala som volnost a skusit si svoje sama. No poznam dvojice, ktore vydrzali tri roky tak, ze sa videli len cez letne prazdniny, jedni sa idu teraz brat a druhi zacinaju spolocny zivot... konecne spolu. drzim palce nech vam to vyjde.

meili

My sme s priatelom vydrzali odluceni dva roky po sebe. Tiez studijne pobyty, ale zahranicne, obaja v Azii. Kedze mame studijne odbory ake mame, nedalo sa tomu z karierneho hladiska vyhnut. Najprv isiel na rok prec on, dalsi skolsky rok po nom ja. A zvladli sme to. Kazdy den niekolko hodin na skype a islo to. On prisiel na par tyzdnov domov, a ked som bola prec, tak zase za mnou na dva mesiace tam. Vsetko sa da, len na to treba dve strany. Ked obaja naozaj chcete ostat spolu, a je v dohladne cas, kedy uz odluceni nebudete, ma to velku sancu. Drzim palce.

lesslie

tak moj uz manzel pracuje vo francuzsku, chodi na pol roka potom je doma asi mesiac, ako kedy...nie vzdy to bolo ruzove, ale chceli sme byt spolu tak sme spolu ostali, aj teraz je prec a da sa to vydrzat :)) treba len trpezlivost a ako uz bolo napisane chciet toho druheho a jeho lasku na 120%

jajkafr

Ahoj aj ja som mala vzťah na diaľku vydržalo to 2 roky. Každý deň sme si volali, chatovali, alebo aspoň sms-kovali. Vydržalo by to aj naďalej, ale on sa po skončení školy zmenil :(

Ak ho ozaj ľúbiš a on ľúbi teba tak to má zmysel a vydrží to.

nikky6

moj priatel odomna byva 180 km a uz mi to ani nepride že je to daleko....v poslednom čase tam jazdim kazdy tyžden lebo on nemože a uz som si zvykla

mary-anne

uplne suhlasim s pupavkou23 :o)
ja mam tiez vztah na dialku, ja som tu na sk a on robi v nemecku, domov chodi kazde tri tyzdne, na vikend. ale ten vikend je vzdy taky uzasny! este sme len v zaciatkoch, takze mam tiez obavy ako to bude dalej..stale myslim na to, ze co ak tam ma druhu ?!

pupavka23

vztah an dailku nie je taky starsny ako sa zda...jedina vec je, ze to obaja musia chciet a nie na 100% ale na 120%...ja so taky vztah mala...a rozdiel emdzi nami nebol 150km ale takmer 700 km. Ano, spolocne chvilky boli asi tie najkrajsie co som kedy zazila.takyto vztah je o neicom inom ako mat niekoho khoo vidis kazdy den..a dovera musi byt..vztah to bol pekny, najkrajsi aky som zazila...ale o to viac boli rozchod..hlavne ked ti povie alebo napise ako ta miluje a o mesiac a pol ti povie ze sa stretava uz mesiac s inou :(..davaj si pozor, keby nahodou aj ked len trochu sa ti zdal iny..hned to ries a nenechaj to len tak

nestea

sme od seba vyse 180 km a fungujeme spolu uz vyse roka..ked nemozeme byt spol jednoducho vydrzime..o to viac si vazime spolocne chvilky...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vzťah na ďialku.......prosím popíšte mi vaše skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk