rodicia a deti

[zruseny12]

tak ked je to tak,tak skus aj ty ist za nimi obidvaja a uistite ich,ze nech sa neboja,ze dieta nebude...
skuste im to povedat,ze nech vam veria...a vy potom aj dodrzte,co ste im SLUBILI.../NESKLAMNTE ICH,KED MU TO POVOLIA/
nerada moc v takych veciach RADIM,lebo sa stale do niecoho zamotam,ale ked uz som zacala s tebou pisat tak co uz,tak by ste to mali skusit.../aspon ja by som to tak riesila/
len ci bude mozne sa s nimi na tuto temu rozpravat,skuste to,za to nic nedate

cdgirl

a este nieco. aj ked je to dost veriaca rodina,vacsiu rolu hra nieco ine - boja sa, ze bude skor dieta ako svadba. velka hanba pre rodinu.

cdgirl

nejde to. kym byva pod ich strechou, tak s tym nic nemozme spravit. a je to vazne silne veriaca rodina. ale na druhej strane, z dvoch sa mozu stat traja aj inde ako na vylete, tak aj preto je to pre mna nepochopitelne. ten konzervativizmus. smutna som z toho velmi, lebo teraz sme mladi, bez deti, mohli by sme spolu ist niekam len my dvaja a potom aj ked niekedy budeme moct ist spolu dvaja ako manzelia, nebude to dlho. potom pridu ine starosti. teraz sme mladi. jedinacik nie je. a on je vychovany tak, ze rodicov treba pocuvat.a on si je isty, ze ked sa raz vezmeme, tak sa nam miesat do zivota nebudu. ja si uz nie som taka ista:( velmi ho lubim:( a stale ked pride cas vyletov a my nikam nejdeme, zalahne na mna taka depka, ze az :(

Rady

cdgirl, jasné že to normálne neni?
Ja si tiež myslím, že priateľ pochádza zo silno veriacej rodiny, ale...nie vždy tomu tak býva, tak aby som niekomu "neublížila".
Na mieste priateľky by som sa cítila divne, nech sa porozpráva s rodičmi. Dúfam, že sa ich nebojí, jednoznačne by mal stáť pri Tebe. Veď ako by to vyzeralo, keby ste boli manželia? To Vám budú život riadiť svokrovci? alebo potom to už bude v poriadku, keď budete manželmi?
Dosť na hlavu v 21.storočí, nemyslíš? Mali by ísť s dobou a nie sa zakonzervovať v predstavách.
Určite to nejako riešte.

micaa

Normalne to nie je... A co na to tvoj priatel? Ved uz je davno dospely a necha si takto rozkazovat? Mozno sa boja ze sa vratite 3ja :D... Nie je to silno veriaca rodina? Priatel bude asi jedinacik, ze?
V kazdom pripade by si mal stat za svojim a neposluchnut rodicov. A ti by si tiez mali uvedomit, ze ich syn uz nema 15 a nemozu mu davat taketo zakazy.