Anorexia - bakalárska práca

Príspevok v téme: Anorexia - bakalárska práca
mary222

Ahojte dievcata, uz som tu pisala a dost zufalo:( este raz by som vas chcela velmi poprosit, aby ste sa mi- ktorakolvek s ppp-ozvali na e-mail ppp4321@azet.sk. Potrebujem len vyplnenie dvoch dotaznikov v anonymite. Znova prosim,najdite odvahu a chvilocku casu, pomozete mi tak zachranit bakalarsku pracu...som jednou z vas:)

helen :)

Ahojte baby!

Mam veliku prosbu.Píšem diplomku z PPP a musim urobit vyskumnu cast. Tejto problematike som sa venovala uz dlho, kedze aj sestra ma bulimiu. Len sa chcem spytat, ci by ste mi mohli pomoct vyplnit dotazniky. Dakujem a rada pomoc oplatim!

giny

Prosím Vás, pomohlo by mi niekto, totiž píšem bakalársku prácu na Anorexiu, a pri ošetrovateľskom procese som sa prilepila..neviem co by som tam ešte mohla dať...kto by mi pomohol veľmi by som Vám bola vďačná..som strašne zufalá, lebo utorok musím odovzdať a stojí mi to neviem dať rady s tým..prosím Vás pomôžte mi..ďakujem, tým ľudom ktorý by mi pomohli...veľmi...

wyllka

dobry den,

rada by som Vas oslovila s prosbou o spolupracu. pracujem na diplomovej praci " Vplyv anorexie a bulimie na kvalitu zivota adolescentnych dievcat" s vyskumom pomocou dotaznika kvality zivota. pomocou neho by som chcela zistit ako sa VY citite a vnimate kvalitu svojho zivota, zdravia, partnerstva a dalsich oblasti v zivote. ake su Vase plany, radosti aj starosti.

bola by som velmi vdacna, ak by ste mi s mojim vyskumom pomohli vyplnenim anonymneho dotaznika (cca 26 otazok) - bez problemov to moze prebehnut len vramci emailovej komunikacie, teda Vas to nejako nezatazi. hotovu pracu som prislubila do kniznice ANABELL, preto dufam, ze bude prinosom, alebo aspon zaujimavym citanim. Ak si teda najdete cas a chut dajte mi prosim vediet na wyllka@gmail.com

vopred dakujem, Dominika B.

helen2828

Ahojte baby!

Mam veliku prosbu.Píšem diplomku z PPP a musim urobit vyskumnu cast. Tejto problematike som sa venovala uz dlho, kedze aj sestra ma bulimiu. Len sa chcem spytat, ci by ste mi mohli pomoct vyplnit dotazniky. Dakujem a rada pomoc oplatim!

mary222

Dievcata, za chvilu uzatvaram zber dat, este by sa mi rychlo hodilo par vyplnenych dotaznikov. Prosim, ak mozte, ozvite sa mi este...dakujem

babenka1

ahoj, ja síce PPP nemám, ale ak ti môžem poradiť - skúsila si túto výzvu dať aj na -odkaz odstránený- ? Je to výborna stránka o chudnutí, ale časť fóra je aj o anorexii a bulímii a tie dievčatá tam chodia častejšie, skús sa opýtať tam, a iste ti pomôžu.