LOGONA - krémová farba na vlasy

Príspevok v téme: LOGONA - krémová farba na vlasy
katzu

Ahojte, máte niektorá skúsenosť s touto farbou? Páči sa mi odtieň indiánske leto :-) Je možné ju kombinovať aj so sáčkovým šampónom - ktorý je na 6 použití? Rada si ich dávam, nakoľko si musím často farbiť vlasy a takto si aspoň o mesiac predĺžim a pošetrím vlasy. Ďakujem za Vaše názory.

1Lucia1

Ahoj, ak hľadáš prírodné ryšavé/medené odtiene, tak môžem odporučiť značku VOONO. Napr. odtiene Copper či Light Brown. voono.sk

henna farba

Ahojte, mne prave prisla kremova henna farba tak ju vyskusam , neviete niekto ci si mozem aplikovat praskovu hennu ak nebudem spokojna s vysledkom kremovej , ako dlho mam pockat tyzden/ mesiac? moze sa to kombinovať? dakujem za odpoved

katzu

elissa, takze to aj sackovy samponik, ktory neobsahuje amoniak a peroxid sa neda vobec skombinovat s takouto farbou. Som myslela, ze tie sackove samponiky nie su ako sampony zmyvacie palette. :-(

elissa

No myslim ze ked mas vlasy svetlo medene, to indianske leto by ti mohlo chytit pekne :) Ja som si predtym vlasy este hennou nefarbila, toto bol moj prvy pokus asi po dvoch rokoch hladania roznych farieb na ktore by som nemala alergiu - zial peroxid je vsade, tak som siahla po prirodnej henne. Prave dnes som si kupila praskovu hennu odtien gastanovu, chcem vyskusat aj toto kedze ta kremova nie je prave najlacnejsia :) tak uvidime co to spravi a hlavne ako dlho to vydrzi. Inac ta farba vonala naozaj krasne, taka pekna zmes byliniek a ovocia, bolo to citit este dlho po farbeni, a aj vlasy boli fakt pekne leskle, take zregenerovane, isli pekne rozcesat, vdaka tej kremovej konzistencii sa to aj lahko zmyvalo z vlasov. Posobit som si ju nechala dve a pol hodiny - zavisi podla toho aky silny chces mat vysledok. Kedze mas svetle vlasy, malo by ti to aj lepsie chytit cize dlhsie ostat na vlasoch. Takze si myslim ze by si to mohla skusit, farba je to naozaj kvalitna, a keby to nahodou nevyslo podla predstav, mozes si kupit iny odtien a postupne si najst taky ktory ti vyhovuje,alebo aj skusit tu praskovu - vlasy mozes hennou farbit rozne, su to len bylinky cize ti to vlasy neposkodi. Tak mi daj vediet ako si sa rozhodla :) ja si idem skusit napatlat tu praskovu - uvidim co to spravi :)

katzu

elissa, dik moc za info, a cim si si farbila pred tym vlasy? ten tizian je moc tmavy ja mam svetlo medeno-oranzove vlasy chcela by som ich cervenkasto-medene, nie tmavo cervene? inak sa mi pacia aj tie sante praskove len tam je odtien cervena a toho sa bojim. Farba aj vonala ci ako henna? Tak ale ak to tak kratko vydrzalo na vlasoch -neviem? Inak si mala po nej pekne vlasy-rozcesatelne?

katzu

elissa, ja mam vlasy skor bledo oranzove a bojim sa, ze ten tizian je moc tmavy, preto som skor uvazovala to indianske leto. Vonia ta farba? Kolko si si ju nechala na hlave - leskly sa ti vlasy? A co si si davala pred tym - hennu? Este ma oslovili tie praskove farby Sante natur rott ale toho sa bojim :-))

elissa

Ahoj Katzu, tak ja som to uz vyskusala :)Kupila som si ju pretoze mam alergiu na chemicke farby na vlasy a chcela som svojim obycajne hnedym vlasom dodat trochu zaujimavejsi odtien :) vybrala som si tizian, a nesklamala ma, vlasy chytili krasny cervenkavo-hnedy odtien a boli pekne leskle. Avsak co ma sklamalo bolo ze farba bola viditelna len dva tyzdne, potom sa uz takmer cela vymyla. Kazdopadne plus tejto farby je ze je kremova, je to v podstate henna ale v kremovej podobe, cize sa ovela lepsie nanasa na vlasy. Kombinovat so samponom neodporucam, pretoze henna sa nemoze kombinovat s chemickymi farbami, aj ked si vlasy zafarbis tak by si mala pockat minimalne mesiac a az potom si na nich dat hennu - lepsie ti chyti, pretoze na prave farbene vlasy nechyta takmer vobec. Neviem ake mas svoje vlasy, ak hnede tak myslim ze indianske leto je ta prava volba - mala by ti dodat pekny cerveny odtien, ak ich mas svetle, pozor aby si nezostala oranzova :) Tak dufam ze som ti aspon trochu pomohla :) drzim palce nech sa to pekne podari