Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poradte mi prosim nejake dobre samoopalovacie mlieko.

Príspevok v téme: Poradte mi prosim nejake dobre samoopalovacie mlieko.
Natalia_

Je ich vela druhov v drogeriach, ale nemam nič odskušane, tak neviem, ktoré by bolo najlepšie. Chcela by som aby pokožka vyzerala prirodzene jemne dohneda, nie nejako dožlta ako som si raz všimla na jednej babe na ulici, bolo to neprirodzene. A take ktore nezafarbi kožu hneď nasilno, ale zatial iba tak jemno. Dakujem za rady :-)

Iskrička

Ja som spokojna s NIVEOU..
Nie je to ciste samoopalovacie mlieko ale tonovacie mlieko..
Hoci treba niekolko aplikacii,
vysledok nie je neprirodzene zlty ani prilis hnedy ale tak akurat..
Roztiera sa lahko, aby si si neurobila flaky, treba vzdy dokladne poroztierat..

tinkiwinky

ivka a co je to cas? nazov
ja som tiez rozmyslala nad niecim podobnym, lebo som cele leto natreta 50 kou ( kvoli znamienkam a lepsiemu pocitu ), takze o opaleni sa u mna neda hovrit..ani mi to sice moc nevadi, lenze na tvari mam mensie fliaciky po vyrazkach a tie by na tmavsej pokozke az tak nesvietili ...
som si asi pred pol rokom kupila kremik od garnier- ziariva plet- malo to dodavat prirodzeny vzhlad postupne, ale aj tak to nebolo dobre :)

Ivka 1

Natalia mam velmi dobre skusenosti so samoopalovacim kremom. Je na prirodnej baze. Riziko rakoviny koze je nulove.Nanasa sa na pokozku celeho tela aj tvare v jemnej vrstve rovnomerne, odtien pokozky ma rovnomerne zlatiste sfarbenie zhodne s opalenim na slnku,aloe sucasne osetri pokozku,netvori pasiky,pocas aplikacie nie je ziaden neprijemny zapach. Co je vsak velmi dolezite nezanechava zlte skvrny a aj dlane nie su zlte od natierania, co je bezne u samoopalovacich mliek a kremov z drogerii a pod.

ellie

Renaam ma pravdu, tie z drogerie nie su moc kvalitne, kup si radsej z parfumerie, sice je to vacsia investicia, ale budes vyzerat prirodzene.

renaam

ja mam najlepsiu skusenost so znackou shiseido. Je iba v parfumeriach a je dost doraha, ale zo vsetkych samoopalovacich kremov robilanajkrajsiu farbu. Tie co su v drogeriach robia flaky a rozne zlte a neprirodzene odtiene.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poradte mi prosim nejake dobre samoopalovacie mlieko. - Fórum - ZDRAVIE.sk