Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako sa vám páči tento účes?

strihačka

sybilla, mne sa páči tá farebná kombinácia, ale tá fotka je asi zlá, ak je to ten istý účes ako dala link šunienka, tak tam sú tie fotky lepšie.Účes, ako strih, tak nič moc, mali to vyžehliť a dať lesk, tiež sa mi zdajú tie vlasy suché a neupravené, ale tá farba sa mi páči, mám niečo podobné, len tlmenejšie, nemala som odvahu ísť až do takého kontrastu farieb, ale nabudúce sa budem snažiť o toto.

zujky

Kocky mne sa velmi paci uces modelky na parfum HUGO BOSS ORANGE .
Co vravite nan ?
Zial:-(, nenasla som foto na nete.
Taka zlata blondinka.
:-)

daj

Prepac ale ta farba vobec nie je pekna. Je to nudne a vyzera to ako zle nafarbene vlasy. Ale ak sa ti to paci tak si to daj.

[zruseny8]

pocuj 2x som chcela aby mi kadernicka stvorila takyto melir. no ani raz sa jej to nepodarilo. a to som bola pri dvoch rozlicnych. vysledkom bol melir ktory nik nevidel a ani nebolo vidno naznaky meliru. takze neviem..

sybilla

To ste ma teda povzbudili :D na tom obrázku to má fakt také bez lesku ale pozrite si tieto monicacruz-web.com už lepšie nie ? ide mi hl. o tú farbu, melír.

marry jane

to ma tak zničené konce, či je to melír? ale hruza, mne sa ani ofina nepáči a jej ani nejde, lebo má nízke čelo.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako sa vám páči tento účes? - Fórum - ZDRAVIE.sk