Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pausal

[zruseny8]

to ti vsetko poslu ked sa rozhodnes pre elektronicku fakturu. no a rodicia ti kontroluju ucty? sak sa nemusia dozvediet ze tam prebiehaju nejake transakcie ci ano?

mirka 23

anii, platiť fakturu v orangei nie je najlepši napad, lebo je tam poplatok a teraz nie som si istá, ale asi 25 sk to bolo. Nemáš učet? Svoj? Najlepšie je, ked si to budeš dávať automaticky strhávať. Ale to všetko by ti mali v Orangei povedať a vysvetliť, nato tam su. Budu od teba brať 2 roky peniaze.

aniii

no takto to je fajn ak mozem aj sama ist do orabge a zaplatit si to a ze ta elektronicka forma takto existuje :)
diky pekne za informacie!
a to prihlasovacie meno a heslo ti hadam daju v orange?vsak?

[zruseny8]

mne cele dva roky prichadzala faktura na mail - cize elektronicka forma. to znamena ze vypisy nechodia postou a ma prehlad o nich len ten co sleduje tvoj mail. taktiez ich mas pokope na jednej stranke ale tam ti treba prihlasovanie meno a heslo. to ti vsetko orange poskytne. cize pride ti mail, tak do 3dni od skoncenia mesacneho pausalu, sms-kou ti tiez pride upozornenie a v maily mas ako prilohu subor tusim je to pdf, ktory sa da otvorit len cez heslo. to heslo sa asi da aj odstranit. platit sa mozu tusim tak ze pojdes do orange-u a tam zaplatis alebo snad aj cez net nejako ak mas internet banking a ja som mala automaticke strhavanie z maminho, teraz ocovho uctu, takze sa o tom dozvedeli :D

aniii

a mozes mi presnejsie napisat ze ako funguje ta el.faktura? totiz som este nikdy nemala pausal... a v tom pripade akym sposobom mozem platit pausal cez internet alebo postovou poukazkou?alebo aj tie najprimitivnejsie veci mozes taktiez kludne napiset ! ja len budem rada! :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pausal - Fórum - ZDRAVIE.sk