Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kade sa meria obvod pásu?

emilly24

obvod hrudníka - meradlo vedieme popod pazuchy cez najväčšiu výstuplosť hrudníka a lopatiek, pri spájaní meradlo nadvihneme podložením prsta

obvod pása - meriame v najužšom mieste pása, ak je postava s výstuplosťou brucha, vedieme meradlo mierne zošikma dopredu cez najväčšiu časť brucha . Jednoduchá pomôcka: u pánov treba pás merať tam, kde ho v skutočnosti nosia

obvod bokov - meriame 18 až 20 cm pod pásom, vodorovne cez najvýstuplejšiu časť bokov

dĺžka chrbta - meriame od siedmeho krčného stavca po pás, s podložením palca ľavej ruky pre nadvihnutie meradla v mieste lopatiek

šírka ramien - meria sa po hrebeni pleca od rozhrania ľavej ruky a trupu po rozhranie pravej ruky a trupu, pričom v oblasti krku prechádza meradlo poza krk približne v úrovni siedmeho krčného stavca.

dĺžka dlhého rukávu - meria sa od rozhrania trupu a končatiny (ruky) po zápästnú jamku. Ruka v lakti zviera približne 30 stupňový uhol
a meradlo prechádza cez lakťový kĺb.

vnútorná dĺžka nohavíc - meria sa od rozkroku po dolný okraj nohavíc

vonkajšia dĺžka nohavíc - meria sa od vrchnej časti pása po dolný okraj nohavíc po bočnej línii (vonkajšom šve),
dolný okraj by sa mal takmer dotýkať podložky (zeme, podlahy) naboso.

ivaaa

Dakujem,lebo ja mam medzi pásom a pupkom v cislach dost velky rozdiel a ked som posielala miery do agentury tak som samozrejme dala tie mensie,co som si namerala nad pupkom na najchudsiom mieste,takze myslim ,ze by nemal byt problem.Dakujem :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kade sa meria obvod pásu? - Fórum - ZDRAVIE.sk