Vyron muzov v noci

snena

som zena ale aj ja mam take sny. Pri skutocnom sexe sa mi nikdy nepodarilo mať orgazmus ani dobry pocit ale 2x v mesiaci mam silny eroticky sen s chlapom ktoreho nepoznam nevidim mu tvar a tak sa v sne urobim a je to take silne. Zboznujem spanok.

katika88

No ta este lepsie :-)) sak predsa kazdy je z casu na cas nadrzany poriadne ta potom ako by to riesil?Ma skoro 28 a myslis ze sa nikdy sam nerobil?Vylucene, aj keby bol neviem aky svatec.

sinba

pomylil som sa ma 28 rokov a to mi povedal.ak by hovoril pravdu,tak je mozne,aby niekto to dokazal?sa mi to nezda ale neviem,mozno su taki

katika88

Sinba silne pochybujem ze tolko rokov by vydrzal nehonit si ho.Urcite si to robi.Podla mna vsetci chlapi to robia.

sinba

a ked si ho nehoni ani nemal sex ale ma uz viac rokov,musi mat zakonite mokre sny, alebo u niekoho vobec nemusia byt?lebo moj bratranec mi hovoril,ze to nemava a ma uz 25 a este nemal babu a vraj ani si to nerobi.mozem mu verit?sa mi to nezda.

annie

A ozaj sa musí chlapovi niečo erotické snívať?Mala som totiž priateľa a ten sa mi priznal, že to v noci mal, hneď som ho podozrievala, že mal krásny sex z dákou čo po nej tajne túžil, no poprel to, zatlkal zatlkal, zatlkal.Čudujem sa lebo neboli sme spolu asi 3 týždne a už mu to tak chýbalo?

ramirez

Ked sa ti to stane na vylete tak o tom nikomu nehovor a neukazuj kazdemu svoje spodky... pak si to urcite nikto nevsimne :D

sinba

a ked si ho nehoni ani nemal sex ale ma uz viac rokov,musi mat zakonite mokre sny, alebo u niekoho vobec nemusia byt?lebo moj bratranec mi hovoril,ze to nemava a ma uz 25 a este nemal babu a vraj ani si to nerobi.mozem mu verit?sa mi to nezda.