Wobenzym

eo

Kvalitnejsia zmes enzymov je Vitalzym
Velmi dobre napomaha zenam pred planovanim tehotenstva aj pocas.
Pooperacnych stavoch ,Zapaloch,Zlomeninach, apod

RNG

anicka, je to lepsie ako nic, ini lekari neodporucaju z enzymov nic, ale je to daleko od novsich silnewjsich enzymatickych zmesi.
Pokrok v doplnkoch je velmi rychly, skoro ako v elektronike, takze 30 rokov stary prostriedok je velmi, velmi stary....

RNG

wobenzym je zmes enzymov na cistenie tela. Je to uz starsia zmes, dnes su na trhu novsie, ovela silnejsie a lacnejsie, pozrite na zopar, co som porovnal na -odkaz odstránený-.
Cistenie tela je dolezite pre kazdeho, inac zamorenie vedie k zapalom, roznym problemom a dokonca rakovinam.
Pooperacne cistenie tela zrychluje hojenie, kde znicene bunky(rez) sa musia co najskor odpratat a nahradit. Enzymi odprataju a zaroven ulahcia prisun novych materialov.

fit

moj 8r. syn bral Wobenzym po operacii kosti, viem, ze sa odporucaju vseobecne po akejkolvek operacii. no ja som si ho kupovala sama a je to dost drahe.

nelkaa

Anicka1 a to ti ten lekar dal mormalne na recept Wobenzym, alebo si ho musela platit? Wobenzym su enzymy a dost drahe, uzivaju sa vo vyssich davkach, proti zapalom.

Anicka1

Prave teraz citam o tychto tabletkach. Tak som o tom nasla dost...
Len este jedno ma trapi,ja ich mam uzivat 3x1/den. Vsade pisu vyssie davky. To mi pomoze,ked len tolko malo beriem?
Slniecko,tvoj brat kolko ma brat z tychto tabletiek?

slniecko16

moj brat prave uziva tieto lieky.Predpisal mu ich ortoped lebo ma zlomenu nohu. Maju ucinky proti zapalom a opuchom...