A čo beh? :)

Príspevok v téme: A čo beh? :)
lenustek

Chcela by som schudnúť do konca prázdnin ason 5 kilečiek... je to možné tak, že budem každé ráno pred raňajkami behávať 20 -30 min?
trošku som aj upravila jedálniček ale zase nie až moc...
Mohla by som to skombinovať aj s nejakými tabletkami? ? ak ano akými...
Dakujem pekne za všetky príspevky :P

adulikv

ahoj karioll,
páčia sa mi tvoje rady,dosť sa s nimi stotožňujem a to som úplná začiatočníčka.Chodím behávať cca 2-3 mesiace,no nepravidelne,zo začiatku večer,no vyhovuje mi to skoro ráno a potom frčím do práce.Hoci to na váhe nie je vidno,okolie mi to dáva najavo.Je pravdou,že večer si posilnujem ešte Pilatesom,taktiež nepravidelne.Som spokojná,a čo sa týka stravy jem čo navarím pre svoju rodinku.
Mám len dilemu pred prichádzajúcim studeným počasím...kam potom behávať,bude sa dať aj vonku,som dosť háklivá na studený vzduch.
díky,ak vieš mi poradiť.

lenustek

no dnes sa mi nič nechce... som si povedala že dnes si dam oddych a nebudem jesť podla ejdanička ale podla toho čo mi dnes chuti... :) hadam to enni velky hriech raz za čas si dať aj niečo ine než to čo je zdrave :D

Strejdo

Samozrejme, ze sa chapeme ;) A ty uz vies, aky je zilovaty? Aj kulturisti su zilovaty, to znamena, ze mas tako malo tuku, ze ti vidno kazdu zilku

karioll

strejdo
pise tu tolko ludi,s takou gramatikou a slangom,ze nemam sancu niekedy zistit,co je spravne.zilovaty,som v zivote nepocul,som myslel,ze to je slachovity,cize vyschnute telo,absolutne bez tuku,vaha 60kg:),dufam,ze vies aky typ postavy som mal na mysli
lenustek
my ti mozme poradit ako schudnut,naozaj a zdravo schudnut,ale v hlavicke si to musis ty sama spravit,ked zlyhas,tak na 2.den budem o 10 minut dlhsie sportovat,alebo tak nieco.iste ze nie sme stroje.najdolezitejsie predsa je aby si bola zdrava a dobre sa citila

karioll

samuela,som chlap a po 2.ja sa nevyvysujem,ked nie si schopna pochopit alebo su uvedomit pravdu hladaj pomoc na fore pre psychicke poruchy

lenustek

samuela prišla si sa sem s niekym hadať? ja žiadam o radu a nie aby niekto podpichoval niekoho kto poradiť vie narozdiel od niekoho.. že?