GAY - LGBT komunita!

wiqino

nechapem co maju ludia proti gayom....ved ked sa maju radi tak to je uz jedno.....a suhlasim s tym co sa tu uz viackrat pisalo......slovaci su v tomto smere uplne bezohladny , fakt sa to neda porovnat s ceskom alebo inymi statmi....som preto aby sa ten zakon schvali....ale je pravda aj to ze ked sa maju radi naco to mat na papieri....

alzbee

Ale ked si to tak vezmeme, tak plno rodin je takych, kde sa rodicia rozvedu este ked je dieta male, kolkokrat jeden z rodicov o to dieta absolutne ani nejavi zaujem, cize je vychovavane bud len matkou alebo len otcom, cize vlastne aj u gayov alebo lesieb by to bolo tak, ze by bolo vychovavane bud dvomi matkami alebo dvomi otcami:)

niekto

Summer_ taku kvazi svadbu si mozu spravit a tak isto mozu spolu zit akurat nemaju na papieri ze su manzelia/ky
co sa tyka tej rodiny ze by si adoptovali dieta
hmm neviem ci by to dieta tym netrpelo
v kazdom pripade by nemalo muzsky/zensky vzor
niesom detsky psycholog ale nemyslim si ze by mu to prospelo

bublik ale mozu si zmenit mena mozu si napisat zmluvu/zavet ze ked sa jednemu niecco stane ten druhy to zdedi mozu spolu zit a verejne vyhlasovat ze su manzelia/manzelky akurat to nieje niekde napisane na papiery

chcem tym len povedat ze ten symbol moze existovat aj bez toho papiera

airana nepamatam ze by poslanci riesili nieco pospesne X-D

nelly15

podla mna by už konečne to registrovane partnerstvo mali schválit ved aj oni niesu o nič lepší ani horší v manželstve ako muž a žena :D

ja som Bi a vela priatelov tiež taktiež máme v parti aj gayov a uplne v pohode

Airiana

vztah k inak orientovanym ludom? akceptujem to,nemozu za to, ale urcite mi to nepride normalne, vela ludi si uz mysli ze je to uplne v pohode,ale urcite to normalne nieje... a musim povedat,ze ta propagacia,ktora sa v tejto dobe tomu venuje viac ako neviem comu dosiahne len odsudenie u vacsiny ludi,lebo ludia su uz raz taki...co sa tyka toho ci schvalia registrovane partnerstvo alebo nie, uprimne povedane,je mi to jedno, poslanci by sa mali zaoberat ale prospesnejsimi vecami konecne...

alzbee

bublik: hehe, no keby bol taky pochod, tak urcite sa k nim pripojim:)) no u nas su najnovsie zialbohu len pochody protiromskeho typu...a podla mna po pochode gayov a lesbiciek by Slovenska pospolitost nevahala zorganizovat aj protigayovsky pochod...proste blbci sa najdu vsade:(

bublik

alzbee uplne s tebou suhlasim, vdaka niektorym politickym stranam vo vlade sa u nas riesia problemy ako zo stredoveku... pritom v ustave sme neutralna krajina. a predsudky su tu tiez nehorazne. moja kamoska ma brata gaya a sama sa to hanbi priznat, hoci to kazdy vie, a to je uplne normalna baba...tak ked uz mladi maju u nas predsudky tak to uz co je!!! mali by s tym ti gayovia nieco robit, organizovat nejaky pochod ako je Gay pride v Brightone, nech sa ludia trochu uvedomia :-)

Summer_

alzbee hej hej, mas uplnu pravdu. No ale snad sa toho dockame raz aj my a konecne to povolia. Nevidim dovod branit tymto ludom v laske, zit budu spolu tak ci tak, tak preco nepovolit aj manzelstvo? A s tym ze gay je najlepsi priatel zeny, aj ja suhlasim. Poznam dvoch, s jednym sa uz nestretavam ale s tym druhym ano a je to tak. A ten moj kamos tiez odisiel do zahranicia, dokonca do USA a taktiez sa tam na to inak pozeraju. Vsetci ho beru normalne, nie aku tu na sk kde kazdy druhy zazera a este sa nevie ani udrzat trapnym poznamkam.