Som slaby v skole..

Príspevok v téme: Som slaby v skole..
Sado

Zial bohu som slaby v skole..A mam reparat z matematiky a mam taky problem..ze ked ho nespravim ze sa zabijem!a newiem preco..Furt mam v hlave strach ze aj kedto viem ze dostanem tremu a konec...A to ze ja tu hambu neprezijem som si povedal ze sa zabijem..A prosim chyby viem ze som slaby prosim neopravujte a nepiste blbosti prosim odbornicy alebo taky co vedia co stym dakujem!

sidaki

SADO, co keby si si na tej skuske spomenul na nas- na baby z fora:-), ze ti drzime palce, ze ti verime, za vsetko zvladnes. ok?

Sado

Alzbee dakujem moc..ale proste ja viem ze zivot ide dalej ale to sa proste neda ..a ja som taky tip ze ked daco povie ze tak to spravy..ze sa zabije proste som debil..No ja niesom ani na viske ani na strednej idem do 9R teda jak prejdem..Dakujem vam moc..za podporu..No snad sak jako viem ze je to tu blbe sa rozpisovat..a riesit taketo blbosti..dakujem moc fakt..

mihaela

sado moj mily , ja som chodila na gympel a kazdy rok som robila reparaty a maturovala v septembri.....vsetci mali prazdniny len ja som sa akoze ucila, vtedy mi to pripadalo tragicke ale ver mi ze dnes o par rokov neskor sa na tom smejem ako kon, tiez som si hovorila ze sa zabijem a dnes mam aspon o com pri taborakoch vypravat, takze hlavu hore. o nic nejde, je to len skola

alzbee

Sado: preboha, kvoli skole sa nikdy nezabijaj!!! A aka hanba?? vies, kolko ludi je takych ako ty, ze nespravia reparat? a kolki dokonca ani nemaju snahu ho spravit, uz vopred na to kaslu? ty aspon pises, ze to vies, ale sa bojis toho, ze dostanes tremu a vsetko zabudnes...neboj sa, profaci sice casto vyzeraju ako fakt svine, ale aspon na nasej skole boli mnohi taki (ked sme maturovali), ze ked videli, ze sme fakt nervozni, tak nam povedali, ukludnite, vsetko si premyslite..a vies ako sa hovori-cim dlhsie je clovek studentom, tak tym lespie:)) takze svet sa nezruti, aj keby si si skolu o jeden rocik predlzil:) ber to tak, ze nebudes prvy a ani posledny:) ale este raz zdoraznujem, ze kvoli skole sa urcite nikdy nezabijaj! skola je nieco, cim si kazdy clovek "musi" prejst, ked nechce byt v zivote povazovany za uplneho analfabeta..niekomu to uplne pali, dosahuje kazdy rok vyznamenania, niekomu to pali menej alebo ho to vobec nebavi a je dobry v niecom inom:)) takze zabit sa kvoli skole? to by ti zato nestalo...v zivote su aj horsie situacie. Vela sil prajem, pevne nervy a verim, ze to zvladnes. Drz sa!:))

Sado

Dakujem..sidaki..aj tebe jajka..No ale to sa neda ja to skusam slate ale nic nic stale nic..Som proste vtom ze to nespravim a basta..Mam to 24.8.. tak prosim podrzte palce..dakujem moc..za podporu..

sidaki

SADO, neboj sa, aj sa som bola na tom podobne v skole ako ty a vyhrabala som sa z toho. musis si viac verit, kasli na tremu alebo strach. zapamätaj si, ze STRACH, JE LEN MYŠLIENKA a je len a len v tvojej mysli. musis ist na to z tej druhej strany a hovorit si, ci mysliet na to neustale, ze to ZVLÁDNEŠ a nie naopak. ja ti velmi drzim palce.

Sado

Ucim ucim ..stale takmer..No ale ide oto sme male mesto a bude to hamba..Dakujem za podporu..Mam aj doucovatelku..teda spoluzicku ktora je 1 ja to aj viem ale proste mam strach a dakujem

jajka001_

podstatne je , ze ti na tom zalezi. ci spravis alebo nie - ja verim ze spravis lebo to naozaj chces a urcite sa ucis - a ak nahodou nie, urcite sa nezabi, hanba nehanba, zivot ide dalej