Meno Dáša??

dasela

Ja som Dáša tiež dlho som neznašala to meno,,,ale s vekom som si ho oblubila a to nevravim ze som stara obtlsta pani,,,ako to tam niekto spominal :))) mam 24 v mojom okoli je to malo frekventovane meno teda skoro vobec nik v mojom okoli sa tak nevola,,,,a veru som si to meno oblubila v tomto veku fakt,,,rodina ma vola Dada, Dadka,,,kamarati dašela, daša a daška, dašula

Daša_

Čaute ja sa volam naozaj Daša ale nemam na vyber nie je to zle meno ale chcela by som ine lezie mi na nervy ak mi niekto z posmešku povie Dašenka.

dadikk.....

cawtee vsetcii som dáša...ako každému sa jeho meno nepáči a ja som neni výnimka moje meno sa mi sícee mocc nepáčii.....alee treba si zvyknut.....neznášam ked mi niekto povie s kratkym a ako dasa too fujj...fakt nemam rada..a ete nemam rada ked mi niektoo powi dáska a ani daska.....jednoducho ja som DADA!!!a takk to aj ostane...len na toto reagujem....takk cawoo:)

nellya

Moja sestra sa volá Dáša a vždy sa mi to meno páčilo a aj jej samej,aj svojmu dieťatku chce dať meno Dáška.Neviem čo tu tak extremne riešite,proste komu sa to meno páči,nech ho svojej dcerke dá,komu nie,tak nech dá iné.Je to jednoduché.

dadush

DAGMARA
Charakteristika mena
Jej osobným číslom je 7 - Tajomnosť. Pokiaľ používa svoje meno v tejto forme, nečaká ju v živote veľa úspechov. Všetci, ktorí ju spoznajú a budú volať takýmto menom, ju nakoniec zaradia medzi beznádejné prípady a odvrátia sa od nej. Toto meno totiž k sebe priťahuje veľa problémov, úskalí a prekážok, ktoré v spojení so ženskou dušou vytvoria rozháranú osobnosť, čo vždy bude vyžadovať pomoc a podporu iných. Ak by však používala formu Dáša, Dada, alebo Dagmar, potom by sa všetko zlepšilo a jej budúcnosť by bola v oveľa ružovejších farbách. Problémy by sa vyskytli, ale nie tak závažné, alebo neriešiteľné, aj v láske by mala viac šťastia, ani nehovoriac o pracovných výsledkoch. Toto meno je vhdoné pre znamenia Škorpióna, Kozozožca, Váh, alebo Panny, vhodnou farbou je svetložltá.