Tehotenstvo a sex..

baby001

On je typ ktoremu je zle z pohladu na krv a podobnych veci,ale babatko by urcite drzal rad v naruci.Nieco za nieco.Mozno zmeni nazor a bude chciet sam tam ist.Ale Ja ho presviedcat nebudem,momentalne by som ho tam ani Ja nepozyvala.Ved uvidime ako sa budeme citit ked pride cas.

janka24

DENZ to ti blahoželam ja som tam svojho radšej ani netlačila,lebo by to isto nezvladol:-)
ale je krásny pohlad na muža a male dieta v naruči:-)

Denz

zvlastne...a ja by som skor povedal,ze muz dokaze manzelku v takej situacii podrzat...teda ak neodpadne:))))
Ja som za par minut vypotil asi 2 litre vody :))))
Ale stalo to za to:)
A bol som to ja co ho drzal hned v naruci:)

baby001

Pri porode by povedal ze by to nevydrzal to vsetko,ale vlastne ani ja by som ho tam nechcela,citila by som sa uvolnenejsia,ked tam su len ty co tam maju byt,myslim lekar sestricka,stresovalo by ma keby tam bol.Takze to ani neriesime.

datelinka

ten pohlad na pritomnost muza pri porode je velmi rozlicny. na jednej strane, otec sa vola rodic, mal by byt v tychto veciach pri matke dietata, stat pri nej, pomahat jej, ako moze.
zase vsak su individualni ludia, ktori to neznesu, ktorych to odpudi.
nechaj to baby na partnera, ak bude chciet, nebran mu, ak nebude mat chut, nenut ho. kazdopadne, prichod dietata na svet a prve stretnutie tvarou v tvar, prvy dotyk su uzasne silne zazitky, ktore zosilnuju puta :-)
velmi casto si muz zacne zenu viac vazit, ak vidi, aku nelahku pracu musela vykonat, kym priviedla dieta na svet :-)
je to na vas dvoch. hlavne nenasilne.

baby001

Vedviem ze niektory chlapi si z toho nerobia problem,ale ten moj sa drzi od takychto veci dalej.Ale je pekne ze na to rad spominas.