Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si mam takto nafarbit vlasy ?

Príspevok v téme: Ako si mam takto nafarbit vlasy ?
duffel

Ahoj! tak idem si nafarbit vlasy ktore su prirodne take hnede , na takyto styl , ze jedna strana hlavy bude na cierno, a druha cast hlavy bude na taku striebornejsiu blond , myslim takto www.tumyeto.com

pouzijem na to farby od pallete ta biela bude tato www.vlasy-kosmetika.cz a cierna bude tiez od nich ,ale neviem aky mam zvolit postup aby to vyzeralo dobre, mam si najprv jednu polovicu hlavy nafarbit na cierno, nehat posobit zmyt, nehat uschnut a potom ten zvysok co som nenafarbil tie hnede vlasy nafarbit na bielo ? kadernicku to neneham robit toto si chcem spravit normalne sam :) teda za pomoci mojej mami samozrejme :) dakujem

mnamka257

aj tak by som to na tvojom mieste nechala radsej na kadernicku, lebo ked sa ti to nepodari ta si pokazis cely uces

duffel

jj presne ako cruela devil by som to chcel mat hehe :) ale tak je to fest zlozite tak neviem mozno si dam len ciernu a nejak si to potom postrapatim tou gumou na vlasy od got2be ak to tu predavaju niekde =(

kiki na

duffel, ak máš tmavé vlasy, odporúčila by som ti to vopred zosvetliť peroxidom 9-12%, ktorý bežne dostaneš v drogérkach cca. za 1 E:) ale zas podľa kolko mas farby:)

gloss

duffel a ked budeš robiť test na pramienku nemusíš rozrobiť celú farbu ak je napr. 60ml farby a 60ml peroxidu tak dáš 1:1 čiže 1ml farby + 1ml peroxidu=zmiešať, ja som si na toto kúpila malú inj.striekačku za pár korún v lekárni :) a kúp zosvetlovač kde je napísané zosvetluje o 4-6 odtieňov

duffel

no tak ak budu mat v tej drogeri taky ten zosvetlovac od palette tak si ho kupim a ak nie tak si kupim len tu farbu a skusim to

evie

Tak to urcite, stopercentne ti to chyti, minimalne na zltu urcite. No a ked tak rozmyslam ten zosvetlovac bude este lepsi nez farba - ten ti da tie vlasy viac dobiela nez dozlta.

duffel

no ved tak to asi aj urobim, ale je tam nejaka sanca ze mi to na prvy krat chyti aspon na nejaku zltu-slabozltu farbu ? inac este som teraz cital o nejakom zosvetlovaci od pallete , to by nestacilo si capnut na tie hnede a bolo by z toho blond biela ?

evie

Jasne ze sa to da, dokonca to odporucaju aby si vedel co mozes cakat, to je najlepsie riesenie, prosto nafarbi pramen a ked nic tak odstrihnes. Len tam je problem ze tu farbu namiesas zbytocne - pretoze ta sa musi dat na hlavu hned po tom jak ju otvoris a zmiesas...takze ked ju celu zmiesas a nafarbis jeden pramen tak je ten zvysok nanic. Ale tak samozrejme ked to chces mat dobre tak tych 80 sk obetujes a kupis si potom este dalsiu :)

gloss

jasné - práve som ti to chcela navrhnúť :D inak tak to robím ja ked som si nie istá s farbou len ja ho potom neodstrihnem :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako si mam takto nafarbit vlasy ? - Fórum - ZDRAVIE.sk