dovolili by ste svojmu chlapovi si vyrazit s chalanmi na striptiz?

Príspevok v téme: dovolili by ste svojmu chlapovi si vyrazit s chalanmi na striptiz?
milovna

moj chlap isiel,bo jeden znamy ma rozlucku so slobodou a maju zajednanu limuzinu a stripterku.nieje mi bohvie co ,bo nemusim take veci,ale co mam robit?dovolili by ste mu to,mozem povedat ze aj ja som bola,ale tak chapete nie bohvie ako sa citim ze bude kukat na inu a bohvie ci ju aj nechytat.chcem vediet,ci ste take ze v pohode ze to beriete,nech si uzije alebo by ste mu zakazali

janush

ja by som mu to v pohode dovolila.vsak ak mu doverujes, tak ziaden problem.ak uvazujes nad tym, ze ktovie co s takou stripterkou robil, tak bude asi problem vo vztahu

inuška

Kludne, je to o dôvere, a žiadnej normálnej striptérky sa dotknúť nemôže. Ja som bola s kámoškami na pánskom striptíze, a poviem vám, nič moc, očakávali sme s babami ovela viac.

lyzicka

boooze, jasne, ze by som mu dovolila! nech sa popozera, no a? ved ma rozum.... potom by si mohol mysliet, ze mu cosi zakazujem a tak... chlapom treba dat slobodu a ak nas maju skutocne radi, tak ostanu pri nas... zakazane ovocie najviac chuti... rodicia mi nikdy nezakazovali pit, a preto ma to az tak nelaka... :-)

jankake

milovna
v pohode ho pust a tvár sa že ti to vobec nevadi a ani sa potom nepytaj ako bolo...ked to vydrzis..uvidis ňeste on s abude o to viac báť že či ťa on vobec zaujima a este vacsi bude mat o teba zaujem...ked vyznejes ako hysterka tak neviem to nepomoze a vyvola opacny efekt,

limetka335

ja som to môjmu dovolila... boli sme spolu na diskotéke (on to neznáša a bol tam iba kvôli mne) a bola tam náhodou striptérka... tak som jeho nechala nech sa pozerá a išla sa baviť... nechápem, prečo z toho robíte takú vedu.. keby je tam nahý chlap, tiež sa pozrieš a nehovor že nie

Airiana

nie nedovolila by som a nie som ziadna stihacka ani nic take,nikdy mu nevyvolavam kde je s kym je a co robi,lebo mu verim,ale v tomto mam svoje zasady

lenka123

fiiha to uz sa to slovensko nejak poamerictuje, a kto platil tu stripterku? to ta radsej mohol zavolat niekde na veceru ako platit za to

lucy333

tak to je pekny zmrd, chlapi su svine, chod aj ty na pansky striptiz a hotovo ved sme chceli rovnocennost ale aj tak s nami chlapi zametaju ako sa len da, mne by sa asi tiez nepacilo keby siel na striptiz

damaxy

dovolila, možno by som sa ho opýtala, či nechce vedieť môj názor na to a moje pocity...a tiež by som používala aj na seba ten stupeň slobody aký dávam partnerovi, čo vôbec nie je na škodu