Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pomohla tu niekomu HAK v zmysle takom ze... --->

Príspevok v téme: pomohla tu niekomu HAK v zmysle takom ze... --->
lindynettka

ze ju niekto bral, potom vysadil, a doslo k zlepseniu? priklad: niekto mal nepravidelny cyklus, bral hak, prestal, a upravilo sa to? alebo este lepsie, mal tu niekto bolesti velmi silne menstruacne, a po vysadeni hak sa zmiernili alebo zmizli ? je to vobec mozne? ci k zlepseniu dochadza len pocas uzivania? dakujem za kazdu radu

cilka37

ja som brala HAK 5 rokov, potom som vysadila , otehotnela, odvtedy uz 9rokov neberiem vobec. ale co sa tyka bolesti, ci pravidelnosti, tak u mna nie je ziaden rozdiel. mam aj teraz pravidelny menzes a take iste menstruacne bolesti ako predtym.
severanka, ja mam rovnake bolesti, ako pred otehotnenim. vobec nic sa nezmenilo, ale u kazdeho je to individualne.

lindynettka

skusim sa v lekarni spytat...ale uz prestavam verit vsetkemu , ked doteraz "zarucene metody" mi nikdy nepomohli
nemam zrovna dobru financnu situaciu,takze urcite aj cena zavazi nieco, ale zasa ked to zratam, tie naklady za HAK tak myslim ze toto vide o dost menej...kazdopadne dakujem za rady

severanka

lindynettka: názov ti neviem povedať, ja osobne som to nebrala, ale moja sesternica áno, a jej to zabralo... nájdi si vo svojom okolí nejakého homeopata alebo sa popýtaj v lekárni...

cena snáď nie je rozhodújúcapokiaľ ide o lieky, ktoré môžu pomôcť...či... ?

lindynettka

homeopaticke? vies mi povedat prosim nazov a kolko priblizne stoja? myslim ze take som este neskusala... no pisala som ze minimalne pat rokov, moze to byt aj desat aj viac...
ja proste neviem co mam robit, brat to dalej nechcem, ale neviem si bez toho nic predstavit uz

severanka

lindynettka: pozri, alebo to vysaď teraz alebo to ber naďalej... inú možnosť tam nemáš... skúšala si aj nejaké homeopatické lieky na bolestivú menštruáciu? a nemalo by ti to nejak výrazne uškodiť, ak budeš ešte 5 rokov brať HAK

lindynettka

nuz, len to si este minimalne takych pat rokov pockam... len sa obavam z toho hladiska, ci mi tolko rokov brania toho humusu nemoze vaznejsie uskodit...a

severanka

lindynettka: nemusíš doživotne... ber do dokým nebudeš chcieť mať dieťa. po pôrode už také menštruačné bolesti nebudeš mať... :)

lindynettka

hm :( ja to prave koli tym velkym bolestiam beriem, lebo nezaberalo nic, ziadne lieky, ani silne, ani cajicky bylinky, nic... lenze nemozem dozivotne ficat na "umelom" cykle, a je to dost hnustne svinstvo... len netusim co budem robit bez toho

ellie

tak ja som este nevysadila, ale co som pocula od kamaratok prave naopak - skoro vsetkym meskal menzes, mali bolesti, jednej sa aj plet zhorsila :/

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pomohla tu niekomu HAK v zmysle takom ze... ---> - Fórum - ZDRAVIE.sk