Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velmi vysoka...

Príspevok v téme: Velmi vysoka...
Freely

Ahojte:)
Chcela by som sa spytat, ako by som sa mala obliekat, aby som vyzerala opticky mensia. Mam 15 a 177cm, je to na zblaznenie, nenavidim svoju vysku. Je mi nanic, ziadna modelka byt nechcem. Kazi mi sebavedomie, pomaly kazdy chlapec je odo mna mensi a to sa mi pacia hlavne ti mensi chalani, takze mam smolu, vyzeralo by to velmi zabavne chodit s mensim. Raz som mala rande s jednym mensim a bolo to hrozne:(, nenavidim svoje dlhe nohy. Stacilo by mi takych 165-167 cm, ako maju zeny normalne, nie byt takato obryna, este v 15!! A najvacsi, priam panicky strach mam z toho, ze este narastiem. Kazdy vecer sa modlim, aby som nerastla, ked zacitim ze ma pobolievaju svaly chytam paniku, chulim sa do klbka, tlacim si kolena k hrudi, len nech preboha uz nevyrastiem. Moja najlepsia kamaratka je odo mna o hlavu mensia, ten rozdiel je vtipny, ale zial, pre mna velmi nie. Pokusala som sa s tym zmierit, vsak kazdy je nejaky, ale nejde to, proste nejde, tak velmi tuzim byt mensia, ani si to neviete predstavit.
Okay, som sa mierne rozpisala, potrebujem len radu ohladne tej prvej vety.
Dakujem

silviklh

jankaaaa,to je mile o sebe samej tvrdit ze si sexi v balerinkach :D si mozte potriast ruky s autorkou temy - som kransa :D

mataBB

pisem ze nevyzeram s vysokymi topankami ako zirafa...ale ty s vysokymi topankami ako zirafa vyzerat musis...co je na tom nepochopitelne?

silviklh

neriesme to uz,autroka temy sem uz aj tak davno ani nepáchla.
pekne su aj nizke,aj vysoke zeny..hlavna je charizma a celkovy vzhlad...moj nazor

jankaaaaaaaa

mataBB: nj take az nenosim. nosim take do 5cm, aj menej. ako som tu pisala zeby som brala keby som bola o 5cm nizsia aby som mohla nosit aj vyssie topanky ale co uz. som sexy aj v balerinkach :D

jankaaaaaaaa

mataBB ked mas 170cm tak nenosis 10cm opatky aby si nevyzerala ako zirafa?? tak to si potom ani ty nemozes dovolit vysoke opatky ako si pisala.. smutne... :D

jajka001_

silvikh co ta trapi nazor nejakej janky:) mne netrapia ani vysoke ani nizke ani male baby a mam o par vrasok menej :)

mataBB

ja som myslela s vysokymi topankami..ja nosim aj 7-8 cm podpatky, nie kazdy den samozrejme...a neviem si predstavit ze by si si dala ty take napr

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velmi vysoka... - Fórum - ZDRAVIE.sk