Energeticke napoje

Príspevok v téme: Energeticke napoje
blesktresk

Ahojte,
patrim ku konzumentom energeticky napojov ako mnohi dasli. Napadlo ma zavies sem temu o tychto drinkoch. Zacnem jednoduchou otazkou, ktory energeticky napoj oblubujes a preco? Hadam sa konzumenti postupne pridaju a vznikne zaujimava diskusia. Cakam na prispevky :). Peknu slnecnu nedelu praje blesktresk.

zabicka1611

semtex, retbull, tiger...ono sa zda ze chut a vona je vzdy rovnaka!! a ma to cosi do seba..ja som ho pila vzdy na nocnej smene v praci..pomahalo lebo som nebola vobec unavena a makali sme ako divi...nie je dobre to pit len preto ze si smädny...pretože vtedy nastava to hrozne bušenie srdca, trasenie ruk a možeš dokonca aj odpadnut!! ked nepodavas ziadny extra vykon tak ta energia sa v tebe hromadi a z toho ti može prist zle...ja uz som sa poucila!!!!!!! :))

johnny cash

ja si dam niekedy pred sportom, alebo ked je toho uz naozaj dost v praci a potrebujem riadne zamakat. V USA som si navykol skor na energy shoty ako Xtra energy shot od Stacker 2, ale nepohrdnem ani Redbullom :), aj ked to je skor od smadu ako na energiu.

ploche_brusko

sem tam si dam, ked sa potrebujem vela ucit, napriklad pred maturami som pila :) a aky? to je jedno, vsetky chutia rovnako :)

sandria

caute ja ich nepijem casto iba pred nejakou dlhou cestou ale v piatky najsilnejsi co ja viem je BURN ale na slovensku sa asi ani nepredava a potom je redbull, ale ked nieje moc penzai kupim UP.

:-Pbebe

ja som mala v oblube ich pit vacsinou len piatky ked sa pil aj alkohol aj ked sice su upozornenia ze nikdy nemiesat ale tak co...miesala som no posledne mesiace mi je z nich zle na srdce tak ich uz nepijem ...vacsinou som kupovala Kick alebo up :-)

Deeee

ja som si raz dala a strasne sa mi rozbuchalo srdce. Vystrasilo ma to, bolo to velmi neprijemne, tak som to uz neskusala

mary-anne

pokial viem, reklama je tu zakazana :)
ja ich pijem denne, ale vsetko ine, len nie red-bull, ten mi absolutne nechuti!
moje naj.: v12, powerking a energetaky z lidla.
:)

ale vela ludi ti sem pisat urcite nebude, lebo energeticke napoje su velmi skodlive (aj napriek tomu ich pijem skoro denne)