Co vam pomaha ked sa vam na tvari vyhodi vyrazka?

Príspevok v téme: Co vam pomaha ked sa vam na tvari vyhodi vyrazka?
Natalka077

Baby coo vam pomaha ked sa vam na tvari vyhodi velka vyrazka?? mne najcastejsie na cele alebo pri nose.. niekedy to mam take napochnute aj 5 dni boli ma to a vyzera to blbo taka hrca.. :(( nejde to ani zakryt mejkapom ... plet si cistim rano aj vecer pomaha mi to .. ale aj tak sa mi niekedy vyhodi takato nechutna vyrazka . Mozno to suvisi aj so stresom alebo tak ... Mate daky rady co s tym?? Nechcem to mat hlavne ked sa mam stretnut s kamaratom alebo taak.. sak viete no :) dakujem za kazdu radu ...

gabika_

Mne pomaha od Garnier pure SOS. Je to taka mala tuba s gelom. A je super, hlavne keď to miesto iba boli a vyražka ešte nie je vidno tak vtedy to pomaha ale aj keď už je vyražka tak s tymto sa zmenši a asi o dva dni vysuši.

becx

mne sa to robi pravidelne tyzden predtym ako mam dostat kramy a zatial som nenasla nic co by mi pomohlo.. :(( Drziim palce ;)

jaalenja

ja som zistila ze sa mi vyrazky take robia zo stravy... ked jem vela salamy,stiplave,cokoladu,tak sa cela vyhadzem na tvari..

Slaninnka

Ja ked sa mi zacne robit taka bolava tak mi pomaha bud klasicky pitralon z drogerie alebo alpa.Ma to dva vysledky-ak to stihnem vcas tak ani nevykukne na pokozku a ked nie tak omnoho skor dozrie aby som sa ho mohla zbavit.

mnamka257

mne pomaha taka tycinka, je ju dostat v lekarni a vola sa TEENSTICK, neviem ci je volne predajna , lebo ja som si kupovala acnex a k tomu bola pribalena.alebo potom je dobry roll on od garnier-taky biely, co je ten rad na akne