Hľadá sa deodorant bez hliníku

Príspevok v téme: Hľadá sa deodorant bez hliníku
kiki na

Prosím, nepíšte sem tí, ktorý považujú tú vvec s hliníkom za blbosť! Alebo ak sa už neudržíte, tak slušne a neutočne. Ďíky :)
..................................................................................
Istý čas som používala len prírodne dezodoranty, ale v poslednom čase mi ich vôňa začala liesť strašne na nervy, stále ten istý základ (ale inej prírodnej kozmetiky sa nevzdávam:) , a drahšie čo by mohli voňať inak si bohužiaľ dovoliť nemôžem.... tak hľadám niaky deodorant bez hliníku, hociakej značky, ale hlavne nech tam nie je aluminium alebo aluminium chlorohydrate, tak baby vytiehnite vaše spreje či guličky, omrknite zloženie a ak niečo mne vyhovujúce najdete, píšte :) Ďakujem :)

moneyka

Ja uz vyse 2r pouzivam deo roll-on od ceskej znacky Nobilis Tilia, odporucam hlavne salviovy,je bez hlinika: -odkaz odstránený-

z71

!kazda kozmetika, kazda "vec" ktor=a obsahuje zluceninu, ci soli aluminia je pre ludksy organizmus nebezpecna (toxicka)! nadory prsnika su uz v dnesnej dobe povazovane vo velkej miere za nieco nenormalne, pricinou je podla vedcou pouzivanie antiperspirantov s obsahom aluminia. treba si uvedomit, ze je to zdlhavy proces a aluminim v akejkolvek forme sa uz z tela nikdy nedostane, bludi vo vasom tele ako kometa az sa raz usadi..a zacne sa katastrofa... takze nie je to blbost je to vazna vec. zial zeny su hlupe a podcenuju vela rizik spojene s krasou. dokonca aj sprchovy sampon, DOVE obsahuje jlinik. na slovensku sa prelepuju nalepky s orihinal zlozenim.... skuste uvidite co najdete pod ty,.... aj CLONIC aj NIVEA antiperspiranty to obsahuju, lebo hlinik upchava pory a vy mate ten pocit sviezosti. je to iluzia na ukor niecoho....
good luck...

Moireal

Kedze ma zmazali odkaz, tak na ebayi je ich dost, napr: All Natural Musk Deodorant Stick Aluminum Free a posielaju aj na Slovensko

Bar_bora

Na základe vlastnej skúsenosti odporúčam deodoranty Kiss My Face - obsahujú kamenec, ktorý eliminuje baktérie a tým zabráni vzniku zápachu.
..

alebo jednoducho kamenec od Sante či Salt off the Earth :)

Nina4444

Ahojte, ja som už tiež radšej prešla na prírodné dezodoranty. Hneď prvý čo som skúsila sa mi vôbec nepáčil! Potom som hľadala ďalej a natrafila som na dezodorant Iris, ktorý mi vyhovuje. A dokonca aj priateľ začal používať prírodný dezodorant od toho istého výrobcu a ten sa volá Uranus. Tieto dezodoranty neobsahujú hliník, vonné látky a ani parabény. My sme spokojní... Zatiaľ :)

lilianka7

DEO PLUS od firmy JUST je bez aluminia , funguje na baze mechanickeho rozprasovaca takze je hygienicky i ked by ho pouzilo viac ludi, myslim napr 1 balenie pre dve osoby :)

medante.com

Moja znama mala problemy s deo aj antiperspirantmi. Momentalne pouziva deodorant nivea (biely sprej a je pri znacke napisane extra jemny k pokozke) a ziadne podrazdenie, ani nic.

ebi77777777

ja ani keď si nedám deodorant tak nesmrdím,
aby som cítila pot na sebe musela by som fest korenené jedlo zjesť predtým deň, ale to sa málokedy stáva