Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hľadá sa deodorant bez hliníku

Príspevok v téme: Hľadá sa deodorant bez hliníku
kiki na

Prosím, nepíšte sem tí, ktorý považujú tú vvec s hliníkom za blbosť! Alebo ak sa už neudržíte, tak slušne a neutočne. Ďíky :)
..................................................................................
Istý čas som používala len prírodne dezodoranty, ale v poslednom čase mi ich vôňa začala liesť strašne na nervy, stále ten istý základ (ale inej prírodnej kozmetiky sa nevzdávam:) , a drahšie čo by mohli voňať inak si bohužiaľ dovoliť nemôžem.... tak hľadám niaky deodorant bez hliníku, hociakej značky, ale hlavne nech tam nie je aluminium alebo aluminium chlorohydrate, tak baby vytiehnite vaše spreje či guličky, omrknite zloženie a ak niečo mne vyhovujúce najdete, píšte :) Ďakujem :)

Bar_bora

Na základe vlastnej skúsenosti odporúčam deodoranty Kiss My Face - obsahujú kamenec, ktorý eliminuje baktérie a tým zabráni vzniku zápachu.
..

alebo jednoducho kamenec od Sante či Salt off the Earth :)

Nina4444

Ahojte, ja som už tiež radšej prešla na prírodné dezodoranty. Hneď prvý čo som skúsila sa mi vôbec nepáčil! Potom som hľadala ďalej a natrafila som na dezodorant Iris, ktorý mi vyhovuje. A dokonca aj priateľ začal používať prírodný dezodorant od toho istého výrobcu a ten sa volá Uranus. Tieto dezodoranty neobsahujú hliník, vonné látky a ani parabény. My sme spokojní... Zatiaľ :)

lilianka7

DEO PLUS od firmy JUST je bez aluminia , funguje na baze mechanickeho rozprasovaca takze je hygienicky i ked by ho pouzilo viac ludi, myslim napr 1 balenie pre dve osoby :)

medante.com

Moja znama mala problemy s deo aj antiperspirantmi. Momentalne pouziva deodorant nivea (biely sprej a je pri znacke napisane extra jemny k pokozke) a ziadne podrazdenie, ani nic.

ebi77777777

ja ani keď si nedám deodorant tak nesmrdím,
aby som cítila pot na sebe musela by som fest korenené jedlo zjesť predtým deň, ale to sa málokedy stáva

tralala123a

Aj ja som mala obdobie ked som odmietala hliník v antiperspirantoch, az kym neprišlo leto a ja som si uvedomila ze smrdim. . Proste ziadny deodorant bez hliníka mi nestačil, ci uz to bola bio kozmetika alebo obyčajná drogerijna, ani pri viacnásobnej aplikácií pocas dna. . Baby , bam tieto deodoranty naozaj stačia, to ja sa len tak vela potim?

_tina

mne sa antiperpirant bez hlinika este najst nepodarilo :( Deororantov som zopar nasla. Pri citani ingrediencii treba davat poriadny pozor, ja som ho nasla vo vsetkych Niveach :( Pocula som o kozmetike Dr.Hauschka, ktora ma podla vsetkeho dodrzovat najprisenie kriteria ale nikde som ju u nas nenasla. Vie niekto poradit kde by sa dala zohnat?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hľadá sa deodorant bez hliníku - Fórum - ZDRAVIE.sk