podvod...

Príspevok v téme: podvod...
zronená duša

čaute. spravila som strašnu kravinu..podviedla som svojho priatela. dva krat.. triezva, nemôžem sa na nič vyhovoriť... Bolo to v čase, ked sme mali krízu a myslela som si, že už sa rozídeme. Tá kríza netrvala dva týždne alebo mesiac..ale asi 3 mesiace a už som tomu nedávala nádej..Je pravda, že ten sex mi pomohol k tomu, že som zistila, čo chcem a že priatela milujem nadovšetko na svete a nevedela by som existovať pri nikom inom. Povedala som si, všetko zlé je na niečo dobré a aspon už viem, čo chcem a už nikdy nebudem pochybovať. Ale teraz na mna dolahlo svedomie...Ubýja ma to,plačem každú chvílu, kedy nie je so mnou. Nepovedala som mu to. Neviem mu zlomiť to jeho krásne srdiečko a bojím sa, že by mi to nikdy neodpustil. Viem, sa chyby sa pyká a ja si to teraz budem vyčítať do konca života. Chcem len vedieť, čo by ste robili vy..či by ste vyšli s pravdou na javo, alebo to radšej nechali tak..čo bolo bolo, viem čo chcem a bodka. Tieto názory mi medzi sebou strašne kolíšu, neviem sa s tým zmieriť. Nič také som predtým neurobila, to som snad nebola v tej chvíli ani ja ! S priatelom plánujeme spoločnú budúcnosť a neviem, či to nebude odo mna svinstvo, ked mu to nepoviem, ale ja sa strašne bojím, ako zareaguje, už mi nebude nikdy veriť...poradte mi, čo mam robit, aby ma to uplne psychicky nezničilo :(

rada

Povedat alebo nepovedat, hmmm. Je to tazka situacia, ale moj osobny nazor je, ze ja by som chcela vediet, keby ma moj partner podviedol. Ci by som odpustila neviem, mozno ano mozno nie, ale viem, ze kazdy clovek vo vztahu ma pravo vediet, ked jeho partner spal s niekym inym.

Co sa tyka k teme, ci sa to moze dozvediet, tak tu je jeden pribeh zo zivota. Moj bratranec, zacal chodit von s holkou boli spolu asi mesiac a on si nebol isty ci ich vztah pre nho nieco znamena, bol vecer vonku s kamosmi, nieco popil,zoznamil sa s inou, sex na jednu noc. Nikdy to jeho priatelke nepriznal a stretaval sa s nou dalej, pocas nasledujucich tyzdnov zistil, ze sa do nej zamiloval a lietal v oblakoch. Z ktorych zletel, ked sa po 10 mesiacoch co spolu boli jeho priatelka dozvedela od niekoho ineho, ze s tou holkou spal. Rozisla sa s nim, a nedala mu sancu vratit sa spat. Pretoze, jej cely ten 10 mesacny vztah prisiel ako jedno velke klamstvo. Nehovoriac o tom, ze moj bratranec sa z jej straty spamataval dost dlho potom.

Takze ja si osobne myslim, ze vzdy je tam urcite riziko, ze sa to moze dozvediet.

MRC

Už to pokazila len on to nevie to je rozdiel nemyslíš.

Nemusí sa to dozvedieť ale môže.....
A je lepšie keď sa to dozvie od nej ako od iného.

crossetdante

nechaj si to pre seba. Ak ti to naozaj pomohlo, a si si ista. Bude to tvoje male tajomnstvo. Ale musis to mysliet uprimne

sway

Ale strasenie a deptanie,ze sa to raz moze dozvediet mi nepride na mieste:-))Ved na podstate jej cinu to nic nezmeni.Je to len na nej,ked je z toho sama hotova,nech to radsej povie,ked to dokaze uniest nech mlci.Odpoved je jasna:-)

sashaa

myslim si,ze ak mu to nepovies bude to od tebe velmi sebecke..ma pravo vediet co si spravila...ako sa rozhodne to je na nom.mozno sa rozide s tebou ..mozno ti odpusti..ale ak mu to zatajis tak ver tomu ,ze plnohodnotny vztah mat nebudete....

MRC

Súhlasím s AdamKrt nevieš či sa niekedy nestretnú pracovne alebo to je jedno ako a on ho privedie domov ako kamaráta a čo potom ak mu to povie.
Bola si silná a vliezla si do postele s niekym iným tak teraz sa postav ako žena a povedz mu to. Ma to pravo vedieť. Ja by som to chcel vedieť a ak myslíš do predu ako si napísala tak mysli aj na to že raz sa to môže dozvedieť a čo ti na to povie že mu klameš do oči už npr: 3 rok vtedy asi už jeho dôveru nezískaš vôbec už teraz budeš mať čo robiť po tom čase čo prešiel mu to povedať a vysvetliť.
Je lepšie keď sa to dozvie od teba ako od človeka ktorého nepozná. Dneska je svet malí.