ahoje ...poradte:(

Príspevok v téme: ahoje ...poradte:(
zivotaosud

ahojte..ako vyriesit to aby moj pritel chodil somnou a nie s mojimi rodicmi ....strasne da na svojich rodicov pretoze nasi rodicia sa neznesu... a este jedna vecicka bol isme na dovolenke otecko bol pozriet niekolko krat svojho synacika ....uz je to hrozostrasne..dakujem krasne za rady pekny vecer

damaxy

to musí vyriešiť Tvoj priateľ. Môžete sa rozprávať, môžeš mu ponúknuť rady a riešenia, ale on musí spraviť ten krôčik k tebe

bublik

a ako sa k tomu stavia on? aj ja som mala kedysi problem - konflikt medzi rodicmi, no aspon moj priatel to bral tak, ze nech si rodicia myslia co chcu... aky ma on postoj? ak to jemu nevadi, tak aksli na to. a ak ti vadi ze ho kontroluju, tak mu to povedz a nech sa s nimi on porozprava. a vasi to ako beru? a kolko mate rokov?

zivotaosud

hej kontroluju ho ...moja mama neodzravila jeho ocovi a oni sa zato urazili odisla ked ho videla ...a sa urazili jeho otec je proti nasmu vstahu aj mama urazila ich

bublik

zober noznice a odstrihni mu pupocnu snuru... ale nie, neviem co s takym chlapom, ja by som nevydrzala, pre mna musi byt chlap samostatny, inak straca respekt. a mate konflikty kvoli tomu, ze jeho rodicia a vasi rodicia sa nemaju radi? zasahuje to do vasho vztahu?