Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zinok na rýchly rast vlasov a akné?

Príspevok v téme: Zinok na rýchly rast vlasov a akné?
Livia.L

Mám vlasy dlhé po lopatky ale chcela by som ich mat ešte dlhšie za kračú dobu a počula som že zinok je na to dobrý,že urýchľuje rast vlasov a je tiež dobrý na akné,a chcela by som vedieť že ked ho začnem brať za akú dobu sa to prejaví(narastú mi od neho vlasy za mesiac aspom o 1 cm?) za odpovede vopred dakujem

XXB7

Za mesiac cca narastie 1 cm, s tým nič neurobíš,A niekomu keď narastie do určitéj dlhej dlžky,tak potom to zastane, a ide pomaly.

XXB7

Za mesiac cca narastie 1 cm, s tým nič neurobíš,A niekomu keď narastie do určitéj dlhej dlžky,tak potom to zastane, a ide pomaly.

kika_kika13

Dobrý deň ja som sa dala pred mesiacom ostrihať po ramená. Teraz toho lutujem. Neviete čo mi pomôže aby mi rýchlejšie rástli vlasy? V septembri je škola a ja by som chcela mať vlasy dlhšie aspoň o pár cm. Odporučil by mi niekto prosím nejaký prípravok, vitamíny, olejčeky alebo niečo čo na 100% funguje? Prosím

rancid

Ahoj, môžem odporučiť Triaktivin buď šampón alebo tónikum. Sú perfektné :) Používam šampón a kúpila som si ho na stránke Pilulka.sk + si vieš uplatniť zľavu s týmto kupónom www.kuponyzdarma.sk :-)

sonka656

ja som cisty zinok nemohla jest bolo mi zle na zaludok, mala som krce, kupila som si vitaminy kde je aj zinok okrem inych amitamin® Hair Plus a uz to bolo v pohode, vlasy mi zhustli a menej sa stiepili konce

elemna

Zinok pomaha na posilnenie vlasov, najma na rast a zabranuje stiepeniu. Co som sa nedavno dozvedela je, ze so zinkom to netreba prehanat, lebo jeho nadbytok moze vlasom uskodit. Tu to je pekne vysvetlene. Takze neberte ho zbytocne vela nanogen.sk

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zinok na rýchly rast vlasov a akné? - Fórum - ZDRAVIE.sk