Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zinok na rýchly rast vlasov a akné?

Príspevok v téme: Zinok na rýchly rast vlasov a akné?
Livia.L

Mám vlasy dlhé po lopatky ale chcela by som ich mat ešte dlhšie za kračú dobu a počula som že zinok je na to dobrý,že urýchľuje rast vlasov a je tiež dobrý na akné,a chcela by som vedieť že ked ho začnem brať za akú dobu sa to prejaví(narastú mi od neho vlasy za mesiac aspom o 1 cm?) za odpovede vopred dakujem

Dominika5893

Ja sa chcem opytať ...moj rast vlasov je určite pomaly pretože som si vlasy farbila nasponedly 27 oktobra 2012 a je april za tu dobu mi narastlo 4 apol cm je to myslim že strašne malo ...takže CO FAKT POMAHA??!!!

kloe

ahojte myslite si že mi pomože ka budem užívať zinok 15 mg ? a k tomu ešte panthenol 40 mg a biotin ? chcem zlepšiť kvalitu vlasov !!!!

djssemi

Ahojte ani ja nemam bohvieaké vlasy. No začala som užívať každý den zinok a bekomplex no powiem vam ako sa my pokožka zjemnila. nechty mam pekne pevné a vlasy veru mam dlhšie ale žiadné rapidné pokroky su to až niesú.

Zaran

Ja mám teraz také tabletky Equivita,sú zelené a je k ním grátis aj metlička na masáž hlavy.Obsahujú aj zinok,extrat z pŕhľavy,vitamín B ....Dostaneš ich v lekárni,ja som ich kúpila za 4,96€.Podporujú rast vlasov,nechtov a majú priaznivý vplyv na pleť.

Na-ty

No ja mám tiež dosť zničené vlasy a rastú mi veľmi pomaly asik pol centimetra za mesiac .. a tak chcem sa spíať fakt ten zinok pomáha ?..a ak tak kde ho kupim a za približne aku cenu ?.....

jankaaaaaaaaa

green: miesto trapnych reklam, sa radsej nauc gramatiku. od takeho cloveka by som si urcite nikdy nic nekupila

zuzi74

Suhlas, ja tie moje vlasy nemam ani az tak celkom zdrave, su trochu suchsie, ale kazdy mesiac mi podrastu minimalne o 1 cm. A to bez akychkolvek vodiciek a vitaminov.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zinok na rýchly rast vlasov a akné? - Fórum - ZDRAVIE.sk