Zinok na rýchly rast vlasov a akné?

Príspevok v téme: Zinok na rýchly rast vlasov a akné?
Livia.L

Mám vlasy dlhé po lopatky ale chcela by som ich mat ešte dlhšie za kračú dobu a počula som že zinok je na to dobrý,že urýchľuje rast vlasov a je tiež dobrý na akné,a chcela by som vedieť že ked ho začnem brať za akú dobu sa to prejaví(narastú mi od neho vlasy za mesiac aspom o 1 cm?) za odpovede vopred dakujem

elemna

Zinok pomaha na posilnenie vlasov, najma na rast a zabranuje stiepeniu. Co som sa nedavno dozvedela je, ze so zinkom to netreba prehanat, lebo jeho nadbytok moze vlasom uskodit. Tu to je pekne vysvetlene. Takze neberte ho zbytocne vela nanogen.sk

Mariana11

Moja mamina mala tiež problém s rastom vlasov. Raz sa proste rozhodli, že prestanú rásť. Doplnila vitamíny a vlasy jej znova začali rásť, takže ja si myslím, že telu iba chýba nejaký vitamín. Keďže ho nemáš dostatok, telo ho používa na funkciu nejakého iného dôležitejšieho orgánu a na rast vlasov už nevydá. Vyskúšaj Vlasový komplex - ten obsahuje tie naj vitamíny pre vlasy (Foti, Zinok, Saw palmeto, Paba, B vitaminy). Vyrába to nejaký menej známy výrobca nepamätám si už názov, ale mňa zaujalo, že sú to prírodné výťažky, bez chémie. A ešte ľanové semiačka sa odporúča zaradiť do jedálnička.

Iba Katka

Vlasy rastú priemerne 1 cm za mesiac. November, December, Január, Február, Marec. Ten pol centimeter nie je až taká tragédia. Tak ti za mesiac nenarástli 10 mm ale len 9.

Dominika5893

Ja sa chcem opytať ...moj rast vlasov je určite pomaly pretože som si vlasy farbila nasponedly 27 oktobra 2012 a je april za tu dobu mi narastlo 4 apol cm je to myslim že strašne malo ...takže CO FAKT POMAHA??!!!

kloe

ahojte myslite si že mi pomože ka budem užívať zinok 15 mg ? a k tomu ešte panthenol 40 mg a biotin ? chcem zlepšiť kvalitu vlasov !!!!