otazka ohladom uzivania HAK (predavkovania)

Príspevok v téme: otazka ohladom uzivania HAK (predavkovania)
anonym

Dobry den/vecer =)Partnerke sa stala taka vec, ze omylom spapala dve tabletky v jeden den z HAK yadine, chcel by som sa spytat ci niekto viete ako by mala pokracovat v uzivani, kedze jej bude chybat posledna tabletka, ci by mala mat pauzu 7 dni a vziat tabletku z dalsieho balenia o den skorej ako minuly mesiac, alebo mat pauzu 8 dni, samozrejme aby podla moznosti nebola znizena ucinnost HAK =) A este by som sa chcel spytat, ze na kolko mame obmedzit milovanie, ked sa nam to takto trosku domotalo, hlavne co sa toho posledneho dna tyka ked nebude mat tabletku, bo to vychadza na silvestra, ked budeme spolu a chceli sme si spravit pekny vecer =,)

cica

ked doberie balenie bez tej jednej tabletky, normalne si da pauzu 7 dni a zacne brat tabletky vlastne o den skor nez normalne. ja som si raz potrebovala posunut kramy o den neskor, tak som zobrala 1 tabletku z noveho balenia a potom mi chybala. a som v poriadku :) obmedzovat sa nemusite. je chranena aj cez dni ked neberie, ale nesmie byt prestavka dlhsia ako 7 dni. krasny silvester

brunuska

ved tak nech si vyberie viac baleni- jedno bude mat rezervne-ked jej bude chybat tabletka.to je v pohode-aj ked som o tomto este nepocula ze by niekto omylom zjedol dve namiesto jednej :-) to sa jej ako podarilo??? nech do silvestra ide este do lekarne si vybrat-ak ma recept-ten sa vracia - nenechavaju si ho v lekarni takze sa da nan vyberat kedy chce. milovanie absolutne nemusite obmedzovat-ved ju nezabudla uzit-normalne nak pokracuje- nie prestavka musi byt presne 7 dni. nech si "pozicia"z toho rezervneho balenia.