manžel chce rozvod

Príspevok v téme: manžel chce rozvod
Lulu53

S manželom sme boli štastny, kym sme mali jedno dieta. Aj sme si kupili byt, lebo pri svokrovcoch je to ako pri svokrovcoch. Žiadne sukromie sme tam nemali. Ked sa nam narodilo druhe dieta, už po mesiaci mi manžel povedal, že sa chce rozviest. Nechapala som. A to nevedel skôr? že so mnou nechce byť. Ved prave on bol ten čo tak strašne chcel to druhe dieta. Už prešiel od vtedy nejaky ten čas, som zmierena s tym, že budem sama s dvomi detmi, ale priznam sa, bojim sa či to zvladnem. Da sa to vlastne zvladnut? Viem, že nie som jedina čo som takto dopadla, ale pri pomysleni, že dostavam len rodičovsky prispevok, ved to nie je ani na najom. S manželom som sa pokušala viac krat rozpravat, ale on tvrdi, že on mi nema čo povedat. Čo mu preskočilo? Ja si to neviem inak vysvetlit.

realita

po 8 rocnom manzelstve sa nam narodilo dieta, manzel si ho velmi zelal, no po 2 tyzdnoch po porode odisiel za milenkou, potom sa vratil do bytu, aby nas z neho vyhodil na ulicu, tak sme odisli do podnajmu. cele roky sme sa sudili, neplatil mi nic! po 4 rokoch jeho milenka vazne ochorela, tak sa na nu vykaslal a chcel sa vratit k nam....
Lulu53, je to tazke, ale na druhej strane som na seba tak trosku aj pysna, ze som to zvladla uplne sama, bez pomoci, vtedy su tvoji kamarati fuč! nikto mi nepomohol. no vychovala som perfektne dieta, ktore mi robi radost, ex manzel seka dobrotu, plati mi aj nad ramec, resp., kolko si pytam, tolko da. nie zeby som bola na to odkazana, ale teraz ho tak troska trestam za vsetko.
su to hajzlici!!!
drzim palce

mirka 23

Lulu, svokrovci ti nikdy nepomožu, aj keby boli neviem akí dobrí, nespoliehaj sa na nich. Tiež sa mi to viackrát potvrdilo. Oni budu vždy držať stranu svojmu synovi...

loli2

tak v tom pripade, by som si o tom prehovorila so svokrovcami, ci vedia akeho debila vychovali. a vsetko im povedz, neboj sa postav sa za svoje deti. s chladnou hlavou ziadaj vysvetlenie, co robi jej syn, lebo ona by ho tiez mala poznat a ci sa taktiez nehanbi za to ako sa mieni jej milovany syn zachovat. radsej jej to zavolaj, a uvidis ako jej naskoci 220 na tlaku a bude sa do toho tiez montovat a uvidis, bude z toho riadny blazinec, ale pravdu sa dozvies. ak je svokor normalny, tak ziadaj aj vysvetlenie od neho. bola si dobrou matkou a manzelkou, tak nech robia poriadok so svojim synackom.
a priprav s na riadnu melu. neplac a nehysterdi, trvaj si len na svojom, chces normalne vysvetlenie a samozrejme nikam nepojdes. to nech im je vsetkym jasne. musis byt neustupciva. a pohroz manzelovi, len nech skusi sa ta dotknut, tak momentalne volas polisov a obvinis ho z domaceho nasilia, a to mu tak zbabre zivot a o praci nech zabudne. riadne ho postras. neboj sa ho. teraz musis bojovat o svoje deti. kasli na debila, teraz ide o to, aby ta nezatlacil do kuta a nezastrasil. ked uvidi, ze mas aj podporu rodiny, tak sa velmi zlakne.a podla mna aj vasi by mali o tom vediet. mala by si sa pozhovarat o tom s tvojimi rodicmi. nech vedia o co ide. taketo veci sa stavaju casto. bohuzial veci sa maju takto a ty ticho nebudes. nebude s tebou tocit taky idiot, ktoremu nestojis ani o vysvetlenie. city bokom. udri s rovnakym chladom a hlavne sa neboj. urcite ti nic neurobi, ked bude vediet ze viaceri o tom vedia a zastavaju si ta. drzim palce.
a napis ako to pokracuje.

Lulu53

Rady spomenula som svokrovi čo sa deje, bol zaskočeny, tiež nechapal, ale nakoniec mi len povedal, že ŠPINAVE PRADLO SA PERIE DOMA. Sklamal ma. Ja som mu verila, preto som sa mu zdoverila a on ma takto odbil.

Rady

Lulu53, ale kde je jeho zodpovednosť?
Veď byť s deťmi 5minút denne, to je akoby s nimi nemusel byť vôbec. Jemu to možno stačí a čo ďeťom?

Lulu53

čo sa tyka deti, tak ma ich rad samozrejme, ale nema potrebu snimi travit čas. bud je unaveny, alebo je pri počitači, jemu stači byt s nimi 5 minut denne

Rady

Lulu53 no ani ja som ešte o takomto type nepočula. Aby bol chlap až taký debil, tak toto ešte svet nevidel.
Ako chce vysvetliť na súde dôvod rozvodu? Veď bez toho ho nerozvedú... Keď s tebou sa nechce rozprávať o dôvodoch, tak tam ich povedať musí.
Nepomohli by Ti v tomto smere ani jeho rodičia? Aspoň v takom zmysle, aby povedal, o čo ide...o čo mu vlastne ide.
Ja mám z toho pocit, akoby bol psychicky narušený alebo zdrogovaný. Nikto normálny by sa takto nechoval.

janka24

Akože on nemá zaujem o VAŠE DETI??!!!Chapem, že niekedy človek nezisti aký je ten druhy, ale že je taký sebec si nevdela??!!To ta chce vyhodit z domu?? A je jeho??!!Ved to sa da riešit aj na sude ak by to bolo horšie zrejme aj polícia-aj ked, vieme ako sa to rieši..neviem ti pomoct, ale predpokladam že rodičia ti i tak pomožu..deti treba dat do školky-jasli a ty musiš robit a postavit sa na nohy...je to tažke, ale hadam ti niekto v okoli ešte pomože,,,,

divne

Cele je to nejake divne, teba vobec nezaujima dovod preco chce odist? Ved to musi mat nejaku pricinu... tym by som zacala... Ak ho lubis, tak by trebalo zachranit ten vztah. Aj kvoli detom. Ak je v tom ina zena, tak by mal v prvom rade zabezpecit teba ako svoju manzelku a deti a potom riesit zvysok, nie?