manžel chce rozvod

Príspevok v téme: manžel chce rozvod
Lulu53

S manželom sme boli štastny, kym sme mali jedno dieta. Aj sme si kupili byt, lebo pri svokrovcoch je to ako pri svokrovcoch. Žiadne sukromie sme tam nemali. Ked sa nam narodilo druhe dieta, už po mesiaci mi manžel povedal, že sa chce rozviest. Nechapala som. A to nevedel skôr? že so mnou nechce byť. Ved prave on bol ten čo tak strašne chcel to druhe dieta. Už prešiel od vtedy nejaky ten čas, som zmierena s tym, že budem sama s dvomi detmi, ale priznam sa, bojim sa či to zvladnem. Da sa to vlastne zvladnut? Viem, že nie som jedina čo som takto dopadla, ale pri pomysleni, že dostavam len rodičovsky prispevok, ved to nie je ani na najom. S manželom som sa pokušala viac krat rozpravat, ale on tvrdi, že on mi nema čo povedat. Čo mu preskočilo? Ja si to neviem inak vysvetlit.

Lulu53

Janka24 keby to bolo tak, že on chce odist to by nebol až taky problem. Horšie je že ja mam odist s dvomi detmi. On chce ostat v tomto trojizbovom byte. Priznam sa, ja ani neviem kam by som išla. S mojimi rodičmi byvaju moji traja surodenci.

janka24

Ked je taký mudry, tak hadam aj počíta s tým, že má davat výživne na deti.
porozprávaj sa s ním aj o tom...
Já som tiež vydata a mám dve malé deti, ale akosi neviem pochopit ako tak s dna na den mohol povedat a nevypozorovala si nič..prečo chce odist? to vieš? dovod byt musi.

Lulu53

Ja by som sa s nim rada o všetkom porozpravala, ale on tvrdi, že mi nema čo povedat. Akože nema, to ma naozaj vytača taka odpoved. Ved ak to nevie on, kto to už ma potom vediet.

MMMaruska

no tak toto nechápem:((( Ved to je strašné!!! Vieš keby neviem čo urobíš...

držím ti palce aby sa to dalo do poriadku... :(((

jej,jej

tak ho nechaj,nech si ide...asi má za kým. však on ešte príde za tebou.
na deti ti bude musiet prispievat. asi ho zlákala dáka beštia...ale aj tej beštii sa to určite vráti. ty musíš žit pre svoje detičky...
a možno nemože žit bez mamičky...
ja takého doma mám.ked sa zobudí,hned si ide k mamke ---vraj pomoct jej s niečim...
neoodstrihli mu ešte doteraz pupočnú šnúru.
možno to je aj u tvojho tak...

kiki na

NO tu ni nikto neporadí, niečo sa muselo stať, nevyriešiš to inak ako rozhovorom.... ale ak ťa nechá samú s 2 detmi, tak je to fakt muž bez chrbtovej kosti ....