nespavosť

ojka

Lea 02 no jo, už ako keby som patrila do šrotu, tak si chvilami pripadam, dnes v noci som naspala asi až 3 hodiny,ked som dnes bola u lekara, tak sa na mna tak pozeral, že či mi nie je zle,bo som ževraj vyzerala hrozne, to je teda kompliment (: ale už jednoducho nevladzem, tak dufam,že dnes sa konečne vyspím naporiadok nech sa deje čo sa deje (:

Lea 02

ojka no to je sila, si mladá a nemôžeš spať ? mne sa nespavosť prejavila po malom, nespal do 3 rokov totiž, to bolo hrozné. Odvtedy nemôžem spať.

Lea 02

culik aj tebe sa rozvinula nespavosť po pôrode ? mne tiež a taak by som bola vtedy spala , vravíš, že autogénny tréning pomôže ? ja si analyzujem prečo nespím a snažím sa na nič nemyslieť, ak zaspím, zobudí ma chrápanie manžela, presuniem sa do inej izby tam zase hluční susedia.

Lea 02

ojka no to je sila, si mladá a nemôžeš spať ? mne sa nespavosť prejavila po malom, nespal do 3 rokov totiž, to bolo hrozné. Odvtedy nemôžem spať.

culik

Velmi dobre viem, co je nespavost. Nikdy som nebola velky spac ale nespavost sa do brutalnych rozmerov u mna rozvinula po narodeni syna, ktory ma tiez obrovske problemy so spankom, hlavne s nocnym budenim.
Predovsetkym, akekolvek hypnotika odporucam uzivat nanajvys tyzden, ozaj len ako prvu pomoc, ak je uz clovek velmi vycerpany. V ziadnom pripade neuzivajte hypnotika dlhodobo, je to cesta do pekla, na ktorej konci budete mat este vacsie problemy so spankom, nez teraz.
Rozne bylinne preparaty a homeopatika mne absolutne nepomohli. Co mi pomohlo velmi, je autogenny trening.
Kazdemu odporucam, aby si predovsetkym polozil otazku, co je skutocnou pricinou jeho nespavosti. Treba analyzovat svoje pocity a vnutro, kym nenajdete odpoved. Akonahle poznam pricinu, viem vyvodit dosledky.
Vela stastia a spanku prajem.

ojka

Lea 02 no keď už fakt také 3-4 dni po sebe sa nevyspím dobre,tak potom som už taká zničená,že by som už zaspala hocikde.Stava sa mi to už niekolko mesiacov + teraz k tomu isté zdravotné problémy posledné týždne, tak je to ešte horšie. Tak či sa jedná u teba o prechod, to ti fakt neviem poradiť, ale tak ja mam len niečo cez 21 a takto som dopadla.

ojka

Lea 02
no tak na to som fintu ešte nenašla, citim,že som aj unavená ale spať sa nedá, ale zvykla som si teraz variť čaj na dobrý spanok(človek by podla nazvu usudzoval, by sa mohol aj lepšie vyspať, ale skôr ho pijem asi pre chuť (: ), vylúštim si zodve maľované križovky,no a potom čakám, kým to "príde"...som jednoducho stratený prípad (; ovečky neodporučujem rátať, je do dosť zdĺhavý procec ((-:

ojka

Lea 02
to sa aj mne niekedy stava,že ked sa neviem niečoho "dočkať", tak nie a nie zaspať...vtedy ani mne nie a nie pomoci...