Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mary kay

osasankao

pouzivam zatial zakladnu sadu a chystam sa dokupit si aj pripravky na akne.ale kedze som studentka je to financne velmi narocne:) len som chcela vediet ci sa to oplati.

:)

Ja pouzivam Mary Kay vyse pol roka,akne sa mi uplne nestratilo,ale rozdiel pred MK a teraz je viditelny..Ak sa na to das,odporucam serum s kyselinou salicylovou a lokalny krem na vyrazky s podobnym zlozenim..A samozrejme zakladnu kozmetiku,pre tvoj typ pleti ti pomoze vybrat niektora kozmeticka poradkyna.

stacy

ak mate zaujem predavam 3 vyrobky z MARY KAY s vyraznou zlavou...:) tiez som si kupila celu sadu a teraz predavam co nepotrebujem

kika012345

mam zmiesanu, mierne problematicku plet a mary kay kozmetika mi pomohla. pouzivam zakladnu sadu na plet, ktora pozostava z kozmetiky: creamy cleanser, hydrating water, balancing moisturizer. vysledky sa dostavili po necelom mesiaci, plet bola jemna, nie sucha, menej sa mastiaca a tym padom menej problematicka. velmi odporucam! vela stastia.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mary kay - Fórum - ZDRAVIE.sk