Kopnutie do vajec

Príspevok v téme: Kopnutie do vajec
peter125

Ahojte, tato tema ma napadla pri sledovani K1, jeden z nich to dostal do vajec, no aj ked maju na sebe chranič na gule, mal čo robiť aby tu šupu rozdýchal, asi 5 minut klačal a dychčal. Preto ma napadlo ako dlho je chalan KO - teda ako dlho sa zvýja v bolesti, ak ho kopnu do vajec a nema suspenzor. Samozrejme viem že to velmi boli. Ja som este kopanec do vajec nedostal, ani som este nevidel žiadneho chalana, tak preto sa pytam ako sa to da ,,prežit,, čo robiť aby to prestalo čo najskôr bolieť. Ved uz aj male deti vedia, že ak ich otravuje chalan a chcu sa ho zbavit treba ho kopnut do vajec a maju od neho pokoj.Aj na fore som čital že treba skakať po petach, mate s tým chlapi skusenost že to pomaha.Ved vraj ked dostaneme ranu medzi nohy, tak sa držiac za gule zvezieme k zemi.Ako dlho bolia gule po kopanci?Ak ma kopnu nebudem mať deti? Hlavne nepísťe že mam isť k lekarovi, to viem, (alebo že by ste toho kto vam to spraví prizabili môže ma niekto udrieť nechtiac, pri športe)Ak ma tam kopnu tak sa musim najskôr pozbierať zo zeme až potom isť k doktorovi.Diky .Peter

sam

kamo to neni sranda. kamos dostal tiez uder a taka bolest ze okamzite nemocnica...no nakoniec tam mal nador preto ho to tak bolelo...ved chod za doktorom radsej. nic za to nedas

help

pooomoc ja som dostal pred tyzdnoom pri futbale a stale to brutalne boli
kks neviem co mam robit sa idem zblaznit
poradte co si tim mam robit...nechcem ist k doooktorovy ale velmi to boli bleeee a ani sa to nejako nezlepsuje

marisssa

ale vsetko zle je na nieco dobre..aspon ze mate takuto "achylovku", lebo su situacie, kedy sa nedokazeme inak branit, ako kopnut vas prave tam.dakujeme za takuto anatomiu:-)
a presne, ani my baby to nemame najlahsie.
ja som raz kracala po zeleznej ohrade ihriska,smyklo sa mi a ja rovno ako na konicka som spadla, to bola bolest!este aj krv mi tiekla a dlho som sa nemohla zbavit modrin..a ze ma niekto nechtiac udrel do prs, som tiez uz zazila a je to hrozna bolest!
takze sme si kvit.:-)

camm

to taff..... omg iank ic v zlom ale to co za kkta je sak to normalny clovek neurobi
ece pochopim ked nejaka baba alebo pri sporte ...ako neviem co ho k tomu viedlo ale tak kebyze ti da facku pohoda ale hento je jebnuuute

jasam

dostal som fest ranu do vajec a prestal som ejakuovat...pojdem k lekarovi...mam sa pripravit na najhorsie...moze sa stat ze uz nebudem mat dedi...alebo sa to da vyliecit???

shagya

tak ja som raz jedneho chalan tak paradne skopla kolenom k zemi..ale bola to jeho vina nemal otravovat..a zvijal sa tam este desat minut a nakoniec ho kamosi odvliekli a nacapili mu tam lad...akoze ospravedlnujem sa ale luto mi to nie je...
a myslim si ze dost porovnatelna bolest je ked baba schyta do prs..akoze chlapi to by ste aj umreli z toho..najma pred menzesom to je taka bolest ze az...

jozo

To zvracanie po kopnuti do semennikov sa da vysvetlit tak ze dochadza k podrazdeniu bludiveho nervu, co je hlavovy nerv a zabezpecuje aj inervaciu zaludka.Viem ze pre laika je to zvlastne no odborna literatura to tak uvadza.

taff

peteeer nechci to vediet .... kks man tam kopol mamin priatel dva krat zasebou s celej sily som myslel ze skapem od bolesti to je nenormalne som sa dobru stvrt hodinu nemohol ani postavit zo zeme som tam osablil koberec (inak to som si simol ze viaceri sablili cudne netusim jaky to ma suvis) sa triasol a skucal jak suka som chcel racej skapat brrrrrrrr najhorsia bolest v zivote co som zazil a po tych 15 ze by to nejako zazrakom preslo tak to ani nahodov dva dni som ani chodit nemohol som v noci mal normalne uprimne slzicky na krajicku lol asi tak tyzden uplne brutalna bolest ale potom to nejako samo nastastie preslo ale myslel som ze sa s toho zblaznim fuuuu