plati sa nieco za liecenie???

pre nikulku

Nikulka, ja si pamatam, ze kazdy den som pribrala okolo 0.2kg. tym padom som za tyzden mala o 1,4kg viac:-) kazdy den ta rano po ranajkach vzdy odvazia a po case zistia, ci ti energeticky prijem na den staci alebo ti ho musia zvysit. mozno sa zo zaciatku zlaknes, ked sa ta vaha bude neuprosne zvysovat, ale ako som ti uz hovorila, ked sa tvoje telo dostane do "normalu", vaha sa ti zastavi a uz sa ani o gram nepohne:-)

nikullka14

pre paana sak to neni vela za tyzden 1-1,5 kg pribrat???..dakde som citala ze idealne je tak 0,5 kg za tyzden, ze to je zdrave priberanie....vy ste sa nezlakli ked ste zacali naraz tolko priberat?? pretoze ja sa toho obavam:(

pre nikulku

Nikulka, v nemocnici ti stanovia kolko kg by si tam mala pribrat. oni maju take specialne tabulky, podla ktorych zistia aka je optimalna vaha k tvojej vyske. ak ti daju za ulohu pribrat 10kg a uvidia tvoju snahu a pokroky, po case ta pustia, hoci si celych 10kg nenabrala. potom tam len budes chodit na pravidelne kontroly, aby vedeli, ci stale spolupracujes a ako sa citis. uvidis, ty to zvladnes! vsetci ti drzime palce, nevzdavaj sa, ani sa nenazdame a na zdravi bude od teba novy prispevok aka si stastna, co vsetko si prekonala:-)

mary222

Nikullka, najskor ti stanovia cielovu hmotnosť a jej tyzdenny narast. Idealne je priberat 1-1,5 kg tyzdenne. Postupne ti budu zvysovať energeticky prijem. Samozrejme, zalezi aj na tom ako budes spolupracovat:)...Zelam ti vela stastia a hlavne, aby si sa co najskor z toho dostala a mala plnohodnotny zivot...

nikullka14

dakujem pekne:)..no dufam ze to zvladnem a ze tam nebudem musiet byt moc dlho..ak by som tam mala byt mesiac tak cca kolko kil mi daju za ciel ze musim za ten mesiac pribrat??