prosim len seriozne odpovede

Príspevok v téme: prosim len seriozne odpovede
kami678

ahojte , mam 19 rokov som este panna ale s priatelom sa uz pokusame o sex on ma 27 a uz ma nejake sexualne skusenosti za sebou, lenze mame problem lebo mna to nenormalne boli ide na to uplne pomalicky jemne ale cim ide dalej tym viac to boli az na nevydrzanie a potom ja sa odtiahnem, on mi hovori aby som sa netrapila ze musime to skusat pomalicky ze nic nejde hned lenze ja mam asi strach alebo co ked to ide tak tazko uz mi je to az trapne, ked sme to poslednykrat skusali tak sa dostal celkom hlboko lenze mna to bolelo tak sa troska zastavil pockal niekolko sekund a pomaly isiel dalej ale nedalo sa ja uz fakt neviem co mam robit,, prosim nepiste mi blbosti aj tak som z toho dost na nervy vdaka za vsetky odpovede pekny den vam prajem

janekMY33

no daj si poriadnu davku alkoholu aby si necitila tak moc bolest a on nech sa tam uz konecne dostane lebo ta to bude este boliet viac a viac

Erika222

Ja som nikdy tuto bolest nezazila...obcas to trocha boli,ale v tom pripade pouzivame lubrigacny gel.Skus to aj ty,mozno ti to pomoze...drz sa.Zvladnes to,si predsa zena!:-)

Rachel 88

neboj sa to bude dobre.. nam sa to podarilo na 3.pokus a strasne to bolelo ale musis len vydrzat nic sa neda robit.kazdopadne uz by som to nechcela zazit tak sa drz!

AdamKrt

Alebo chod ku gynekologovi a nechaj si panensku blanu odstranit chirurgicky. Urobi cisty rez a nebudes tam mat roztrhnute franforce z blany.

mellinda

Tu bolest sposobuje to, ze sa ti ta blana natahuje, ale nepretrhne. On sa sice dostane dost hlboko, lenze len vdaka tomu, ze je taka pruzna. Musi spravit jeden kratky prudsi pohyb. Ja viem, ze pomaly a nezne, lenze v tomto pripade to praveze tu bolest predlzuje. Tiez som mala podobne problemy kedysi.