Bradavice, co s tym?

jano55

15.9. som napísal ako na bradavice,ale asi sa vám to zdá príliš jednoduché aby to fungovalo,že?Tak radšej vyskúšajte dusík.

usmev

jaj,evellina:na vyhodené bradavice sa mi osvedčil Propolisový krém.Treba si ju natrieť,prelepiť rýchloobväzom a takto niekoľkokrát za deň opakovať.Podľa toho, aká je veľká.Malé zmiznú skôr, za pár dní.

jaja

na bradavice nepomôže nič len vypálenie dusíkom.Je to krátke,nebolestive a do týdna zmizne.Nasadit imunoglukan na podporu proti rastu bradavic

evellina

ahojte...aj mna by to zaujimalo,prosim poradte niekto od coho zmiznu bradavice???????????????????????????
D A K U J E M

cicušik

Máte niekto skúsenosti so "začítavaním" bradavíc??je to taký babský recept-nad bradavicou sa s malým drievkom niečo odrieka...presný postup neviem - ja som to absolvovala ale bradavica nezmizla.Pýtam sa preto,že moja mama to absolvovala tiež a bradavica jej sama od seba za 2 mesiace uplne zmizla,nezostalo po nej ani stopy a to ju mala dosť veľkú - a keby som to sama nevidela tak ani neverím. Ale na mňa to nejak nepôsobilo.Počuli ste o tom niekto??

senoritta

chcem sa Vas spytat... dost ma to trapi, lebo som predtym taky problem nemala. Mam hladku aj farebne peknu pokozku na tele ale za posledne 2 roky sa mi na bruchu objavili take akoby malinke pehy, uplne drobne ako spendlikova hlavicka a su trosku plasticke, cize nieco medzi pehou a bradavicou. Su viditelne, len ked sa na ne pozeram zblizka ale vadia mi. Neviete co by mi pomohlo? dost ma to trapi..