Vypadavaju mi vlasy!

nikusinicka

niesi v strese? ja v tvojom veku som prechadzala dost velkym stresom, este mozno aj o 2 roky skor... dovtedy som mala krasne, huste vlasy...a zrazu bum, vypadali a mam ich sice krasne, ale dost riedke..

pi vela vody, masiruj si hlavu (idealne vtedy ked nikam njedes, lebo sa ti mozu zamastit)

pripadne si kup kokosovy olej a tym si natieraj pokozku - je to dobre aj na konce ak mas rozstiepene (samozrejme tiez vtedy ked nikam nejdes lebo od oleja budu vlasy uplne mastne)ň

ak nic nepomoze, kup si hennu - cistu ... pokial nefarbis vlasy chemiou henna je zazrak :)

a preplachuj vlasy zihlavovoou vodou

rene1337

Najcastejsie priciny vypadavania vlasov je stres,hormonalna zmena,choroba stitnej zlazy,nedostatok vitaminov a mineralov,znecistene oblicky,

Pri tvojom veku predpokladam ze ti chybaju vitaminy a troaku prechadzas hormonalnou zmenou, opytaj sa rodicou je to ak geneticke stres nemas v poslednom obdobi v skole v rodine a podobne ?

Nastuduj si aky vitamin je dobry uz neviem presne a nechcem ti zle poradit. Hlavne sa na to moc nesustred a nemaj na tom moc pozornost lebo tym viac to stupnujes.

zuzka2407

Ahoj te kto mi vie poradiť veľmi mi vypadávajú vlasy a už aj začali veľmi sedieť kto mi vie poradiť co mam robiť aby som nebola celá siva a. Aj moc mi vypadávajú či ďalej ty viac dakujem

mnamka257

nefarbila si si ich nahodou?pretoze poznem vela pripadov ked si baby nafarbili vlasy a zacali im vypadavat.mopzno to ale nebude z toho-prechadas pubertou a vtedy sa hormony skratka blaznia.takze ja by som na tvojom mieste zasla ku koznej.mojej kamoske celkom pomohla.co sa tyka hormonalnych liekov -si podla mna na nich mlada, a pokial to nie je nejaky vazny priprad nema vyznam si telo zatazzovat tymito liekmi