Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depilacia voskom, intimne miesta

Príspevok v téme: Depilacia voskom, intimne miesta
anti-chlp

ahojte,prosim vas poradte mi dobru kozmeticku /ale naozaj dobru/ v BB depilacia voskom intimnych miest,kto si dava depilovat? ste spokojne ? ...
pracujem v zahranici,tu si to davam robit kozmeticka je perfektna tosku boli ale da sa to zniest,ale viem ze u nas to nieje az take a ked stym nema skusenosti tak to velmi boli lebo to nevedia ,,dakujem za odpovede.

bezchlpov

nananaa
ďakujem, a kolko taký strojček stojí a kde sa to dá kúpiť? ešte som o tom nepočula. ja som raz skúšala veet pasiky, ale to mi vobec nevytrhalo všetky chlpy, daktoré akoby len skrátilo...neviem, vobec sa mi to nepozdávalo, a nehcem zato vyhadzovať znova peniaze.

nananaa

kup si ohrievac vosku a vosk a sama si zdepiluj. je to jednoduche a hlavne ti ten strojcek zostane nastalo a mozes sa depilovat kedykolvek a kdekolvek. ja som to tak urobila. dokonca ten strojcek som aj lano kupila

bezchlpov

ahoj, prosím nevie naozaj niekto odporučiť salón v bb kde depilujú chlpky aj nohy aj intimne partie? ja som to ešte neskušala, ale idem k moru a tam by som chcela mať od holenia pokoj. kolko takéto ošetrenia cca stoja? a ešte ked depilujú intimne partie, len okolie, alebo uplne všetko? dakujem za odpovede

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depilacia voskom, intimne miesta - Fórum - ZDRAVIE.sk