Ekzem

Nika_nika

Ja deťom kupujem v lekárni umývaciu emulziu pre atopikov, ktorú mi doporučila kožná lekárka a tiež som spokojná. Ale nejlepší účinok pre ich pokožku má morská voda, takže my investujeme každoročne do dovolenky pri mori

Baborka

Ak vám protopan vyhovuje, doporučujem vám aj ich výživové doplňky. Sú super nadstavbou telovej kosmetiky pre podporu organizmu zvnútra. Ja som s nimi tiež veľmi spokojná, ich kozmetiku používajú aj moje deti

Nataly5

Protopan som objavila aj ja na jednej diskusii. Objednala som si od nich sprchový olej a telové mlieko a zatiaľ som s ním spokojná. Pokožku mám vláčnu, nepresušuje sa mi a nevytvárajú sa mi ekzémy. Takže možem ho len doporučiť

ester851

Zbavte sa všetkých alergických prostriedkov - pracie prášky, aviváže, čistiace prostriedky, prípadne pracujte s nimi len v rukaviciach. Mne sa robili ekzémy aj po umývaní riadov. Očistite si organizmus od všetkých toxínov - sú rozne detoxikačné diéty a až potom riešte pokožku

Sona345

U nás zabralo obmedzenie kozmetických výrobkov okrem tých, ktoré sú určené na atopickú pokožku, posilnenie imunity a pobyt pri mori. Deti mali obe atopický ekzém a našťastie časom z neho vyrástli

simona123

Skúste pobyt pri mori. Nám aj deťom každý rok pomože. Sice len na pár mesiacov ale aj to stojí za to :-)

Sona345

Dávajte si pozor na stres, ten býva často spúšťačom ekzémov. A ak ste to ešte neurobili, nechajte sa vyšetriť na alergológii, ekzémy sú často spojené s alergiami

Baborka

Pri ekzéme je potrebné začať z vnútra. Podporiť imunitu, užívať výživové doplnky a poriadne premasťovať pokožku, aj v období, keď sa zdá, že je v poriadku. Doporučujem www.protopan.sk. Majú ucelenú starostlivosť o atopickú pokožku, skúste. Nám to pomohlo.

Poradca Majo

Pekný deň . Téma ekzém mi bola strasne blizka donedavna. Ako male dieta som maval ekzemy vacsinou na nohach pod kolenami.Postupom casu sa mi to rozsirilo na ruky a pred rokom (mam 24 rokov)dokonca aj na tvar. V lete nosit dlhe rukavi :( no strasne nieco. Kozny mi daval vseliake masticky ,ktoré mi pomohli docasne vzdy sa to vratilo. Nikdy sa ma neopytal ako sa stravujem aky mam pitny rezim.Riesil vzdy len ten vysledok co videl na oko. NIkdy mi nepovedal ,ze musim upravit stravu zmenit pitny rezim. DOstal som sa k produktom od herbalife po pol roku uzivania mi ekzemy zmizli nevidno po nich ani stopu :) ODPORUCAM VYSKUSAJTE. AK sa chcete nieco opytat alebo poradit neham tu moj email. majlik10@gmail.com