Ekzem

katkaac

Pre Valiku: Aj ja mám skúsenosť s pánom Dedíkom...synovi pomohol s ekzémom po 3 mesiacoch nemá na tele nič...treba len vydržať,ono sa to najskôr zhorší a potom to vymizne...aspoň u nás to tak bolo.Teraz som bola s mladším tomu povdelali po troch akútnych bronchitídach,že astma,tak neviem...Bola som u pána Dedíka tak dúfam,že synovi pomôže...
Poznáte niekoho koho dostal pán Dšedík s astmy? Ďakujem.

pskoo

ja mam ekzem a zaroven aj potravinovu alergiu, zistil som to podla toho ze ked stravu obmedzim len na iste veci ako varene zemiaky , ovs, vlocky, mrkvu, cukor, iste chrumky, salatovu uhorku, caje, cornfleksi, tak je ekzem v pokoji, teda mam suchsiu plet ale nemam opuchy ani nie som velmi cerveny na postihnutych miestach. MA to tu vyhodu, ze hoci toho vela nezjem, pretoze si len velmi pomaly pridavam jedla, dokazem aspon fungovat, treba sa mi len mastit. na telo kde nemam hlavne loziska ekzemu pouzivam excipal krem a priamo na ekzem camphor pastu bez ichtiolu, miesanu z lekarne, cez nu plet lepsie dycha a menej svrbi ako cez excipal alebo indulonu...teda ak mate az take problemy ze uz naozaj mate tazke depky a nemozete ani poriadne fungovat ako ja ked normalne jem, skuste toto, mozno je aj u vas pricina v potravinach. Nie je to lahke drzat dietu, ale kto fakt trpel, ten vydrzi.

julu

ahojte ja mam atopicky ekzem uz od maleho malicka, aj som uz ako tak poliecena vsetkym moznym, uz sa pridala aj astma, v tehotenstve sa to ale zase pomenilo. teraz sa mi zasadne robia take pluzgiere na prstoch a je to pekne hnusne. a predlaktie, pod nohami, to je klasika. nepomaha nic - mam to z tepla, slnka. nepomohli vam nejake vodicky? v zime je vsetko ok, len leto a agresivne slnko....

mamijana

Zdravím.Chcem sa spýtať na ten Colonix.Sú to tablety alebo kapky,dajú nedajú sa kúpiť v lekárni? Nemá niekto dobré skúsenosti s mastičkou,ktorá nie je hormonálna?

maik

Čo sa tyka ekzemov, astmy alebo alergii daju sa vyliečiť doplnkom výživy - aloe verou, môžte mi napisať, doporučim Vám aj konzultáciu s lekárom.

rychlobežka

ja som čítala o Colonixe v čas.Zdravie.Idem ho objednať pre moju 12-ročnú dcérku,má veľké problémy so škaredým ekzémom.

pirina

Colonix som brala pred dvoma mesiacmi,môžek k tomu len toľko,pomohol mi.Ložiská ekzemu sa mi ztratili a som spokojná,aj keď sa strachujem,keďže som ho už dobrala,kedy zas tie "mapy"vyskočia.

heňa

Vyskúšajte Colonix,mne po ňom zmizli ložiská ekzemu,ktoré sa mi nedarili nijako vyliečiť.Jednoducho platí,že treba začať telo očisťovať zvnútra.

baskaa

CAAFTE, no som tu dlho nebola..
no ekzem mam este stale, sak ako inak ale mam to v relativne dobrom stave, nejem sladkosti, snazim sa obmedzit stres cize byt viac flegmatik lebo som bola strasne poctiva a to mi pomaha celkom. a hlavne nepouzivam kortikoidy lebo vdaka nim som sa zacala cervenat na tvari a tak.. porusilo mi tu hladino hormonov.. berem cinsku medicinu, Dedik mi vobec nepomohol a akupunktzura tak docasne na 3 tyzdne asi.. ked som pri mori je to uplne na minimum ale hned ked sa vratim do skoly a stresou je to znova.. hmmm