Muzi, chlapi....zvyknete sa holit v podpazusi?

Bobricek

Muži a holiť sa v podpazuší? Určite som proti. A ženy by sa holiť nemali taktiež. To nie je o staraní sa o seba, ani o hygiene. To je len a len o kozmetickom megapriemysle.

D27

Samozrejme že NIE. Veď ako to vyzerá s oholeným podpazuším? Je to samozrejmé že muži si nemajú holiť podpazušie.

Faith

som žena a pravdu povediac viac sa mi páči chlap ktorý je oholený.. pokiaľ v lete nosí tielka a nie je oholený radšej nech nedvíha ruky.. je to otras.. ešte keď mu z tých chlpov začne stekať pot... na bruchu mi stačí ak si to chalan pristrihuje tiež nie som zato aby vyzeral ako žena..:D:D pár chlpov na tých správnych miestach nič nepokazí aspoň viem že chodím s chlapom..:D:D a nie so ženou..:D:D:D

kdhdhdhsnchc

Som muž a zarastam vsade.Odkedy zarastam tak sa holim obycajnou žiletkou a tak si davam neaky balzam alebo detsky puder po tom lebo mi to pomaha.Ja si mislim že nemame posudzovat ludi ci si holia alebo nie ale najskvor sa priklanam k tomu aby sme sa holili vsetci muži ženy a vsetko co vam zarasta.Je to hygienickejsie krajsie a estetickejsie.Starsi ludia nevedia pochopit mladych ludi preco to robia lebo su z inej doby.Teraz je moderna doba kde sa robia veci uplne inak ako pred 50 rokmi.čiže aka je stoho pointa holte sa vsade kde sa len da a budete mat sami s toho lepsi pocit a nebudete sa na tych miestach as tak potit a hlavne nebudete sa hanbit ak nahodou budete v plavkach a budete zarastena alebo zarasteny niekde na plaži alebo to je už jedno kde

Milo6999

ja sa holim ale prve 3 dni to svrbi ale potom je to fajn ... citim sa byt volnejsi...a fajt to tak nesmrdi ... :)

floppi

pot sam o sebe nesmrdi to je pravda..........ono to zacne smrdiet ked sa to casom hromadi a bakterie sa hromadia...preto to neskor smrdi

nellika

boha: to neviem odkial si nabrala ze pot smrdi...samotny pot o sebe vobec nesmrdi ono smrdia tie male bakterie čo sa tam nachadzajau...takže skus si niečo overit pred tym ako sa tu budeš poburovat

boha

ludia vy mate totalne vymyte mozgy reklamou, platite darmozracov a myslite si, aki ste in... chlap ma byt chlpaty a vase dohady o tom, ze to je hygienickejsie je hlupost... pot sam osebe smrdi a je jedno, ci na kozi alebo na chlpoch, proste smrdi a hotovo... aj ked ja za seba musim povedat, ze pot mojho priatela je pre mna to najvacsie afrodiziakum a vzdy aj bude, jeho spotene podpazusie je jednoducho sexi, dokonca aj ked som s nim v meste a zacitim ho, moja vagina sa hned ohlasuje :))) to je najkrajsi parfem aky existuje...

akoze mne je jedno holte si pre mna za mna aj paty na nohach ale netvrdte bludy o hygienickosti a bladibla...je to len vas subjektivny a uplne iracionalny pocit!

Dakar

sweetyi ano mas pravdu neni to moc prijemne z nevyholenym podpazusim :-) ja si ho holim pretoze v podpazusi sa clovek najviac poti no a samotny pot nesmrdi ale ked sa rozlozi na chlpkoch tak je to uz dost ale kazdy clovek ma svoju aromu verte poznam aj takych ludi ktory poriadne smrdia ked su spoteny ani sprej im nepomoze :-)